Vārkavas apvienības pārvaldes ziņas
Vārda dienas 06.07.2022 19:30
Anrijs, Arkādijs
Dienas teikums

Cilvēks nekad nevar būt brīvs no pienākuma. (A. Bels)

13.06.2015, 21:53Iedzīvotāju ievērībai!
Iedzīvotāju ievērībai!

Cienījamie iedzīvotāji! Uz darbinieku atvaļinājumu laiku no 08.06.2015 līdz 30.06.2015 tiek saīsināts kases darba laiks Vārkavas novada domes administrācijas ēkā. Kase strādās no 08.00 līdz 12.30 un no 13.00 līdz 14.30 katru darba dienu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

02.06.2015, 13:52Izlaidumi Vārkavas novada skolās
Izlaidumi Vārkavas novada skolās

Vārkavas vidusskolā izlaidums 9. un 12. klasei būs vienā dienā, bet atšķirīgos laikos: 9.klasei 13. jūnijā plkst. 17.00 un 12. klasei 13. jūnijā plkst. 20.00 Vārkavas vidusskolas svētku zālē.

Šogad Vārkavas vidusskolas 9. klasi absolvēs: Žaklīna Kivleniece, Kristaps Kūkusiliņš, Jānis Lauskis, Zigmārs Lozda, Diāna Skarbauska, Evija Vaivode, Laura Vaivode – Šulte, Raivis Vanags, Egons Zalāns, Normunds Ušackis, Toms Vilcāns. Bet 12. klasi: Diāna Bartuseviča, Lāsma Bramane, Lauris Gavars, Mairis Ormanis, Kristiāna Trafimova, Austris Vanags, Zane Lāce, Agris Vilcāns, Elīna Vilcāne, Oskars Mednis, Laima Spūle, Aiga Spiridonova.

 

Vārkavas pamatskolas 9. klases izlaidums būs 12. jūnijā plkst. 19.00 Vārkavas tautas namā.

Šogad Vārkavas pamatskolas 9. klasi absolvēs: Anastasija Amosova, Jeļena Beinaroviča, Ieva Boļšakova, Maija Brūvere, Ieva Butlere, Irina Danilova, Jānis Jukšs, Loreta Kivleniece.

 

08.06.2015, 10:38Sapulce iedzīvotājiem par meža dzīvnieku postījumiem
Sapulce iedzīvotājiem par meža dzīvnieku postījumiem

Š.g. 15. jūnijā plkst. 10.00 Vārkavas muižas pilī, Kultūras centra zālē (Vecvārkavā, Skolas ielā 5), notiks sapulce „Medījamo dzīvnieku nodarītie postījumi lauksaimniecībai un mežsaimniecībai un to novēršanas iespējas”. Piedalās: Vārkavas novada mednieku kolektīvu vadītāji, Lauku atbalsta dienesta un A/S „Latvijas Valsts meži” speciālisti. Aicināti visi, kurus skar šī problēma, mēģināsim to risināt. Tikšanos organizē Vārkavas novada pašvaldība. 

04.06.2015, 08:25Folkloras kopa „Dzeipurs” ar skanīgu koncertu nosvinēja 20 jubileju

Vārkavas novada Rožkalnu pagasta mazā Arendole jeb tautā saukta arī par Randauku var lepoties ar lielu latgalisko garu: Arendoles sirds ir baznīca, bibliotēka, Arendoles muižas kungu māja, teiksmaini un neizsakāmi skaisti Dubnas krasti, tradīcijas un sīkstā, skanīgā un sparīgā folkloras kopa „Dzeipurs”, kas 29. maijā aicināja savus draugus, atbalstītājus un domubiedrus uz Rožkalnu kultūras namu, lai nosvinētu kolektīva 20 gadu jubileju.

Lasīt vairāk...
03.06.2015, 11:13Aicina parakstīties par pensiju indeksāciju un obligātās veselības apdrošināšanas sistēmas ieviešanu
Aicina parakstīties par pensiju indeksāciju un obligātās veselības apdrošināšanas sistēmas ieviešanu

Vārkavas novada pensionāru biedrība aicina piedalīties un ar savu parakstu apliecināt atbalstu Latvijas pensionāru federācijas prasībām valdībai un Saeimai: 1) nekavējoši pieņemt Labklājības ministrijas izstrādātos grozījumus pensiju likumdošanā par pensiju indeksāciju palielinātā apmērā, kas uzlabotu pensionāru materiālo stāvokli un mazinātu ienākumu nevienlīdzību; 2) līdz valsts simtgadei izpildīt Latvijas valdības Pirmsiestāšanās solījumu Eiropas Savienībai: „ieviest un attīstīt Obligātās veselības apdrošināšanas sistēmu valstī”, radot iespēju pensionāriem rūpēties par savu veselību. Parakstīties var novada bibliotēkās, pagastu pārvaldēs, novada domē u.c.

 

02.06.2015, 13:27Apbalvoti Vārkavas novada izglītības iestāžu labākie skolēni, klases un sportisti

29. maijā Vecvārkavas estrādē notika mācību gada noslēguma koncerts, kur savus labākos priekšnesumus rādīja Vārkavas vidusskolas un Vārkavas pamatskolas skolēni, kā arī koncerta laikā tika pasniegti novada pašvaldības Atzinības raksti un naudas balvas skolēniem un klasēm par iegūtajām nominācijām un sasniegumiem valsts mēroga olimpiādēs, konkursos un sacīkstēs, izteikta pateicība pedagogiem, izglītības iestāžu vadītājiem, darbiniekiem un skolēnu vecākiem.

Lasīt vairāk...
01.06.2015, 13:17Piepildītais dzīves zelta kauss – Vārkavā!
Piepildītais dzīves zelta kauss – Vārkavā!

Priecājamies par to, ko  esam  ieguvuši, dodam  cerību vēl neapgūtajam!

Ir   apritējuši  divi  gadi, kopš  Vārkavas   novada   pensionāru   biedrība  uzrakstīja   ieceres  aprakstu  „Borisa  un  Ināras   Teterevu  fondam”.  Pie  mums  ieradās  fonda   pārstāvji:   projekta  vadītāja  Ieva  Ernštreite  un  valdes  priekšsēdētājs   Mareks  Indriksons.  Izvērtējot  mūsu  darbības  plānu  un  nozīmi  sabiedrības  labā, viņi deva   zaļo  gaismu.  Mūsu  sapnis  piepildījās,  un  iecere  pārvērtās  īstenībā! 

Lasīt vairāk...
01.06.2015, 11:46Vārkavas novada ģimenes saņēma datoru dāvinājumu

Fonds „Gloria Patri” (reģistrēts Biedrību un nodibinājumu reģistrā 2013.gada 20.septembrī), tā dibinātāji un valde atrodas Rīgā. Fonda mērķis ir nozīmīga labuma sniegšana sabiedrībai. Sociālajam dienestam, sadarbojoties ar šo fondu, 13 Vārkavas novada ģimenes saņēma lietotu datoru komplektu dāvinājumu, kas bija pilnībā sagatavoti lietošanai. Fonds no savas puses bija sarūpējis jaunas klaviatūras un datora peles, veikuši datoru apkopi un ielādējuši nepieciešamās pamatprogrammas. Ziedojuma saņēmēju ģimeņu atbilstību fonda nosacījumiem izvērtēja Sociālais dienests, ņemot vērā ģimeņu vajadzību pēc šāda atbalsta. Saņemtie datori lietojami ģimenē esošo bērnu izglītošanai un attīstībai, tos aizliegts pārdot, dāvināt vai iznomāt.

Patīkami, ka mūsu ieguldītais darbs ir vainagojies rezultātiem, ko novērtēja arī fonda valdes loceklis Andris Liepa, pateicās par Sociālā dienesta atsaucību, gatavību sadarboties, sagatavojot nepieciešamo informāciju. Fonda dibinātājus vairāk interesē ģimeņu atbalstīšana mūzikas un mākslas jomā, piemēram, segt bērniem ceļa izdevumus nokļūšanai uz mūzikas vai mākslas skolu. Fonda pārstāvis izteica vēlēšanos sadarboties arī nākotnē citu ideju realizēšanā.

                      Vārkavas novada Sociālā dienesta sociālā darbiniece Aija Bizāne - Vadeiša

29.05.2015, 09:17Preiļos, 31. maijā, godinās stiprās daudzbērnu ģimenes
Preiļos, 31. maijā, godinās stiprās daudzbērnu ģimenes

Viduslatgales pārnovadu fonds sadarbībā ar Preiļu, Līvānu, Vārkavas, Aglonas un Riebiņu novadiem rīko labdarības pasākumu „Stipro daudzbērnu ģimeņu godināšana  „Es palikšu tavā tuvumā””, kas notiks 31.maijā plkst. 13.00 Preiļu parka estrādē.

Labdarības pasākuma tēma – stiprās daudzbērnu (pieci un vairāk bērni) ģimenes, bija kā mērķis pirmajām Lūgšanu brokastīm, kas notika pagājušā gada rudenī Preiļos. Katra pašvaldība apzināja un iesniedza sarakstu par sava novada stiprajām un lielajām ģimenēm, ar kurām tā lepojas. Uz pasākumu tiek aicinātas 15 ģimenes no Preiļu novada, 19 ģimenes no Līvānu novada, 4 ģimenes no Aglonas novada, 19 ģimenes no Riebiņu novada un 6 ģimenes no Vārkavas novada. Darba tikums, pienākums un atbildība vienam par otru, mīlestība un ģimeniskās vērtības, latvisko tradīciju un ģimenes tradīciju izkopšana, bērnu izglītošana un radināšana pie darba – tā varētu raksturot šīs stiprās ģimenes un tās ir vērtības, ko savos bērnos no paaudzes paaudzēs var iemācīt tikai vecāki, un par to mēs viņiem gribam teikt – PALDIES! Labdarības pasākumā piedalīsies dziedošā Grīnhofu ģimene no Ogres, bērnu priekam darbosies atrakcijas un visi kopā nobaudīsim svētku kliņģeri. Uz tikšanos svētdien 31.maijā Preiļu parka estrādē, mēs jūs ļoti gaidīsim!

 

Viduslatgales pārnovadu fonds

 

28.05.2015, 09:22Ontōnam Dzeņam – 125!
Ontōnam Dzeņam – 125!

Kad laukā pilnā sparā zied koki un krūmi, smaržo ceriņi un dun bites, nedēļu pēc „Muzeju nakts 2015” Vārkavas novadpētniecības muzejs – kultūrvēstures un tūrisma centrs kopā ar Vārkavas pagasta bibliotēku visus laipni aicināja uz atceres pasākumu, kas bija veltīts novadniekam Ontōnam Dzeņam. Izcilajam latgaliešu valodas pazinējam šogad aprit 125 gadi!

Lasīt vairāk...
21.05.2015, 10:16Sociālais dienests informē par atbalsta komplektu izsniegšanas kārtību
Sociālais dienests informē par atbalsta komplektu izsniegšanas kārtību

Atbalsta komplektus dalīs:

27. maijā no plkst. 9.00 – 15.00 Vārkavā, Kovaļevsku ielā 6 („sociālajā mājā”);

28. maijā plkst. 10.00 IAC „Vanagi”;

28. maijā plkst. 12.00 Rožkalnu pagasta pārvaldē.

Atbalsta komplektus saņems tikai par maija mēnesi.

Jūnijā atbalsta komplektus dalīs pēc šī, iepriekš jau publicētā, saraksta: Vārkavas novadā atbalsta komplektu izdales vieta - Kovaļevsku iela 6 , Vārkava, Vārkavas pagasts, Vārkavas novads- katra mēneša otrā un ceturtā trešdiena no  9. 00- 15.00.

Vārkavas novadā atbalsta komplektus trūcīgajām ģimenēm (personām), kā arī ārkārtas vai krīzes situācijā nonākušam ģimenēm (personām) piegādās tuvāk dzīvesvietai  Sociālā dienesta  pieņemšanas dienās:

Vecvārkavā - Vārkavas novada domē, Skolas ielā 5 - pirmdienās no plkst. 9.00 – 12.00; piektdienās no plkst. 9.00 -12.00;

Rimicānos - Rožkalnu pagasta pārvaldē, Saules ielā 16, Rimicānos - mēneša 1. un 3.ceturtdienā no plkst.12.00 - 14.00; Vanagos - IAC "Vanagi" - mēneša 1.un 3.ceturtdienā no plkst.9.00 - 11.00; Piliškās – Pilišku saieta namā - mēneša 1.un 3.otrdienā no plkst.10.00 - 12.00; Arendolē - Arendoles bibliotēkā - mēneša 1.trešdienā no plkst.9.00 - 11.00.

Lai saņemtu pārtikas pakas,  trūcīgās  personas obligāti piedalās papildpasākumos - biedrības ģimenes palīdzības centra „Ligzda” rīkotajos semināros reizi ceturksnī.

Eiropas Savienības Fonda ietvaros atbalsta komplektus nevarēs saņemt maznodrošinātas personas.

 

 

19.05.2015, 14:22Vārkavas novada ģimenes apmeklēja Intara Busuļa koncertu
Vārkavas novada ģimenes apmeklēja Intara Busuļa koncertu

Intars Busulis un Abonementa orķestris 2015. gada maijā sāka koncertu sēriju Latvijā, uzstājoties piecās Latvijas pilsētās: Rēzeknē, Cēsīs, Liepājā, Talsos, Jūrmalā. Atgriešanās pie... mūzikas, sarunām, saknēm un vērtībām, to izdziedot ar dziesmām un izstāstot ar jokiem. Atgriešanās var būt dažādas, mūziķu gadījumā tā būs atgriešanās pie konkrētām pašu radītām dziesmām, viņuprāt, labākajām, tā būs atgriešanās konkrētās pilsētās, tā būs atgriešanās pie vērtībām.

Lasīt vairāk...
12.05.2015, 09:50Radošajai un darbīgajai Vārkavas pamatskolai - 170
Radošajai un darbīgajai Vārkavas pamatskolai - 170

Vārkavas novada skolām atkal ir pienācis jubileju un absolventu salidojumu gads. 5 gadi ir paskrējuši nemanot, un salidojumu sezonu 2. maijā uzsāka Vārkavas pamatskola, kas svinēja 170. jubileju. Ievērojamās jubilejas svinību programma bija plaša: piecos pēcpusdienā Vārkavas Romas katoļu draudzes baznīcā tika noturēta Svētā mise par mūžībā aizgājušajiem skolas darbiniekiem un audzēkņiem, stundu vēlāk absolventi darbojās skolas pagalmā, kur puķu dobēs pie skolas galvenās ieejas stādīja peoniju dārzu.

Lasīt vairāk...
13.05.2015, 14:06Luterāņu dievnams jaunās krāsās un 23. maijā aicina uz Vasarsvētku misi
Luterāņu dievnams jaunās krāsās un 23. maijā aicina uz Vasarsvētku misi

 

Gājēju un braucēju skatienus piesaista baltā luterāņu baznīca mežmalā ar jauno, sarkanīgo jumtu. Pēdējo astoņu gadu laikā dievnams savā pastāvēšanas laikā ir pieredzējis vislielākās pārmaiņas: pirms dažiem gadiem draudze piedalījās Nīderlandes fonda KNHM un Vārkavas novada pašvaldības mazo grantu projektā: pateicoties piešķirtajiem līdzekļiem, celtnei tika noņemta vecā krāsa, un baznīca nokrāsota baltā krāsā - to veica draudzes locekļi. Kad dievnama ārpuse bija ieguvusi atjaunotu ārējo veidolu, tad sabirzušie un nolietojušies ieejas pakāpieni ļoti bojāja kopējo izskatu. Draudzes valde nolēma nobruģēt lievenīti un izveidot jaunus pakāpienus. Pašiem par savu paveikto bija liels prieks un gandarījums. Saņēmām ļoti daudzas uzslavas un pateicības, pat no bīskapa Eināra Alpes. Labie vārdi deva iedvesmu darboties tālāk. Pagājušajā gadā celtniecības firma baznīcai uzlika jaunu metāla jumtu. Kad šis darbs bija galā, tad nākamie plāni arī bija skaidri redzami: dievnama ārpuse dikti kontrastēja ar iekštelpām. Vecais, caurais jumts bija pamatīgi sagandējis telpu izskatu, tāpēc kārtējā baznīcas vadības apspriedē tika pieņemts lēmums veikt 100% kosmētisko remontu baznīcas iekšienē. Paveiktais darbs izdevās labāk, nekā bija plānots.

Kalupes evaņģēliski luteriskā draudze Vasarsvētkus svinēs sakoptā dievnamā. Vasarsvētku dievkalpojums notiks 23. maijā plkst. 10.00, to vadīs Daugavpils iecirkņa prāvests Andis Lenšs, dievkalpojumā piedalīsies bīskaps Einārs Alpe un mūsu bijušie draudzes mācītāji Ēvalds Bērziņš un Gunārs Vaniņš. 

Draudzes vadība izsaka pateicību visiem, kuri piedalījās baznīcas remontdarbos, sakopšanā un sapošanā.   

 

Kalupes evaņģēliski luteriskās baznīcas draudze Rimicānos, 13.05.2015.

 

13.05.2015, 14:10Vanagu bibliotēka nosvinēja 60 gadu jubileju
Vanagu bibliotēka nosvinēja 60 gadu jubileju

1.maija pēcpusdienā informācijas un atbalsta centra „Vanagi” zālē noritēja Vanagu bibliotēkas 60 gadu jubilejas svinības. Tā bija ļoti nozīmīga diena arī bibliotēkas vadītājas Anastasijas Vaivodes mūžā, jo viņa šajā amatā strādā jau 50 gadus.

Lasīt vairāk...
12.05.2015, 14:19Noslēdzies Vārkavas pašvaldības realizētais projekts par publisko interneta pieejas punktu izveidošana un jau esošo pilnveidošanu

Vārkavas novada dome un Valsts reģionālās attīstības aģentūra 2014. gada 27. oktobrī noslēdza vienošanos par Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta Nr. 3DP/3.2.2.2.0/14/IPIA/VRAA/039 “Publisko interneta pieejas punktu attīstība Vārkavas novadā” realizāciju.

Lasīt vairāk...
12.05.2015, 14:24Noslēdzies Vārkavas pašvaldības realizētais projekts par tautu tērpu iegādi

Noslēdzies Lau­ku at­bal­sta die­nes­ta Dien­vid­lat­ga­les re­ģi­onā­lā lauk­saim­nie­cī­bas pār­val­des šī gada sākumā ir apstiprinātais Vārkavas novada domes pro­jek­ts ”Tērpu iegāde folkloras kopai „Volyudzeite” Nr. 14-03-LL12-L413201-000005 pa­sā­ku­ma ”Lau­ku eko­no­mi­kas da­žā­do­ša­na un dzī­ves kva­li­tā­tes vei­ci­nā­ša­na vie­tē­jo at­tīs­tī­bas stra­tē­ģi­ju īs­te­no­ša­nas te­ri­to­ri­jā”. Šobrīd projekts jau ir īstenots un projektu vadītāja gatavo projekta atskaites.

Lasīt vairāk...
14.05.2015, 09:33Kapusvētki 2015. gadā

08.05.2015, 11:39Eiropas atbalsta fonds vistrūcīgākajām personām 2014 - 2020
Eiropas atbalsta fonds vistrūcīgākajām personām 2014 - 2020

2014.gada 12.martā stājās spēkā Eiropas Parlamenta un Padomes 2014.gada 11.marta regula Nr.223/2014 par Eiropas Atbalsta fondu vistrūcīgākajām personām, ar kuru izveido Eiropas Atbalsta fondu vistrūcīgākajām personām.

Lasīt vairāk...
08.05.2015, 09:42Jubilejas avīze
Jubilejas avīze

Vārkavas pamatskolas 170 gadu jubilejai veltītais avīzes speciālizlaidums (02.05.2015.)

06.05.2015, 11:12Vakance (jāpiesakās līdz 18. maijam)
Vakance (jāpiesakās līdz 18. maijam)

Vārkavas novada pašvaldība (reģ. nr. 90000065434) aicina pieteikties grāmatveža amatam (uz nepilnu darba laiku)

Nepieciešamās zināšanas, prasmes un izglītība: augstākā finanšu vadības un/vai grāmatvedības un /vai vidējā speciālā; pieredze grāmatveža amatā pašvaldības iestādē; labas zināšanas grāmatvedības normatīvajos aktos, labas iemaņas darbam ar datoru; pieredze darbā ar grāmatvedības datorprogrammām, ļoti laba programmas Microsoft Excel pārzināšana.

Galvenie darba pienākumi: kārtot pašvaldības iestādes grāmatvedības dokumentus un reģistrus atbilstīgi normatīvo aktu prasībām; pārzināt pamatlīdzekļu un mazvērtīgā inventāra uzskaiti; sastādīt pašvaldības iestādes statistikas atskaites; pildīt atsevišķus, konkrētus novada domes lēmumus un rīkojumus.

Dzīves aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītības dokumentu, sertifikātu u.c. dokumentu kopijas lūdzam iesniegt personīgi vai pa pastu Vārkavas novada domes kancelejā, Skolas ielā 5, Vecvārkavā, Upmalas pag., Vārkavas novadā vai pa e-pastu dome@varkava.lv līdz 2015. gada 18. maija plkst.16:00. Tālr. informācijai 28239646 vai 65329632.

 

27.04.2015, 14:2530. aprīlis – saīsināta darbdiena
30. aprīlis – saīsināta darbdiena

Pamatojoties uz Vārkavas novada domes 03.09.2010. darba koplīguma 5.6. apakšpunktu, Vārkavas novada domes administrācijas un pašvaldības iestāžu (izņemot izglītības iestādes) pirmssvētku – 30.04.2015 - darba dienas laiks būs līdz plkst. 13:00.

06.05.2015, 11:41Vārkavas novada pašvaldība pārdod (jāpiesakās līdz š.g. 15. jūlijam)
Vārkavas novada pašvaldība pārdod (jāpiesakās līdz š.g. 15. jūlijam)

1.     MZ 3607 GAZ 52, valsts reģistrācijas numurs BV 632, -  330 EUR (trīs simti trīsdesmit eiro) (t.sk. PVN). 

Pirkšanai jāpiesakās līdz 2015. gada 15. jūlijam. Tālrunis uzziņām 29446486 (pašvaldības izpilddirektors Elmārs Sparāns).

22.04.2015, 10:35Vārkavas novada pašvaldība aicina darbā saimniecības pārzini
Vārkavas novada pašvaldība aicina darbā saimniecības pārzini

Prasības pretendentiem: vidējā speciālā (vēlams tehniskā jomā); vēlama profesionālā pieredze ēku apsaimniekošanā, saimniecības pārziņa vai līdzīgā amatā vismaz vienu gadu; „A” kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecība; precizitāte, rūpīgums.

Galvenie darba pienākumi: patstāvīgi veikt ikdienas saimniecisko darbu izpildi; siltumenerģijas, ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu  ikdienas uzturēšanu un bojājumu novēršanu, telpu un inventāra sīko remontu; sadarbībā ar autovadītāju – saimniecības pārzini plānot un kontrolēt  tekošos un kapitālos remontus un nodrošināt atbilstošu to izpildi; plānot un ieviest pasākumus ēku ekspluatācijas izdevumu samazināšanai; realizēt mazos tehniskos projektus u.c.

Dzīves aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītības dokumentu, sertifikātu u.c. dokumentu kopijas lūdzam iesniegt personīgi vai pa pastu Vārkavas novada domes kancelejā, Skolas ielā 5, Vecvārkavā, Upmalas pag., Vārkavas novadā vai pa e-pastu dome@varkava.lv līdz 2015. gada 29. aprīļa plkst.16.30. Tālr. informācijai 29446486.

22.04.2015, 10:25Kopienu dārzu kustība turpinās Latgales skolu paspārnē

Pie Vārkavas un Špoģu skolām 23. un 24. aprīlī tiks papildināti pagājušā gadā sastādītie augļu dārzi, turpinot uzsākto kopienu jeb publisko dārzu kustību Latvijā. Špoģu skolas mazpulki aicina palīgus 23.aprīlī plkst.9:00 paplašināt jauno dārzu ar rudens ābelēm un bumbierēm. Vārkavas vidusskolas un Vārkavas pamatskolas skolēni un skolotāji rosīsies 24.aprīļa pēcpusdienā, apkopjot stādījumus un dēstot jaunus augus.

Lasīt vairāk...
14.04.2015, 08:25Kapu talka
Kapu talka

Piektdien, 17. aprīlī  plkst. 10.00, Rožkalnu pagasta Lazdānu kapos sakopšanas talka.

15.04.2015, 14:38Par zemes lietošanas un zemes apauguma veidu statistisko apsekojumu Vārkavas novadā
Par zemes lietošanas un zemes apauguma veidu statistisko apsekojumu Vārkavas novadā

SIA "Vides eksperti" pēc Eiropas Komisijas statistikas biroja EUROSTAT pasūtījuma veiks zemes apauguma un lietošanas situācijas, kā arī to izmaiņu apsekojumu Baltijas valstīs t.sk. arī jūsu pašvaldībā. Apsekojums notiks no 2015. gada maija līdz oktobrim (projekts LUCAS 2015, http://ec.europa.eu/eurostat/web/lucas/overview).