Vārkavas apvienības pārvaldes ziņas
Vārda dienas 10.06.2023 01:34
Malva, Anatols
Dienas teikums

Pasaulei nav gala, un debesīm nav malas. Īstā dzīve ir liela kā pasaule un augsta kā debesis. /Kārlis Skalbe/

24.02.2020, 10:09MEKLĒJAM INDRĀNES SKOLNIEKUS!

Lūdzam atsaukties rakstnieces Ilzes Indrānes jeb pedagoģes Undīnas Jātnieces skolniekus, lai uzzinātu Jūsu iepazīšanās stāstu, - Madonas novada biedrības Nigeste vadītāja Inguna Roga-Saulīte aicina iesaistīties projektā INDRĀNE, novadnieces rakstnieces Ilzes Indrānes mūža devumu dokumentējot un godinot.

 

Lasīt vairāk...
21.02.2020, 11:18Infografika: Digitalizēts būvniecības dokumentācijas process
Infografika: Digitalizēts būvniecības dokumentācijas process

Būvniecības administratīvā procesa elektroniska organizēšana notiek caur Būvniecības informācijas sistēmu, kuru kā obligātu paredz Būvniecības likums ar 2020.gada 1.janvāri.

Lasīt vairāk...
20.02.2020, 08:16Ministrs Kaspars Gerhards aicina zivsaimniekus aktīvāk izmantot ES finansējumu nozares attīstībai
Ministrs Kaspars Gerhards aicina zivsaimniekus aktīvāk izmantot ES finansējumu nozares attīstībai

Trešdien, 19. februārī, Zemkopības ministrijā (ZM) notika Zivsaimniecības konsultatīvā padome, kurā nozares organizācijām tika   sniegta aktuāla  informācija  par Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai 2014.-2020. gadam īstenošanu. Šobrīd zivsaimniecības nozarei vēl ir pieejams 71 miljons eiro ES finansējuma, tāpēc zemkopības ministrs Kaspars Gerhards aicināja nozares uzņēmējus aktīvi iesaistīties un izmantot šīs iespējas.

Lasīt vairāk...
19.02.2020, 15:45Apstiprināts projekts ,,Tautas tērpu iegāde Vārkavas vidusskolas skolēnu deju kolektīvam”

Šī gada 7. februārī  Vārkavas novada dome ir saņēmusi projekta ,,Tautas tērpu iegāde Vārkavas vidusskolas skolēnu deju kolektīvam” apstiprinājumu. Projekts tika iesniegts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (turpmāk – ELFLA) finansētās Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma ,,Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros.

 

Lasīt vairāk...
18.02.2020, 14:28 Pilnveidota un uzlabota makšķerēšanas iespēju izmantošana Latvijas ūdeņos
 Pilnveidota un uzlabota makšķerēšanas iespēju izmantošana Latvijas ūdeņos


Otrdien, 18. februārī, valdība atbalstīja Zemkopības ministrijas izstrādātos grozījumus Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību noteikumos, kas pilnveidos un uzlabos makšķerēšanas un zemūdens medību iespēju izmantošanu Latvijas ūdeņos.

Lasīt vairāk...
14.02.2020, 09:34Seminārs "Darba devēju pienākumi un tiesības lauksaimniecības nozares uzņēmumos"
Seminārs

2020. gada 19. februārī plkst. 10:00 biedrība "Latvijas zemnieku federācija" sadarbībā ar Preiļu Lauksaimnieku apvienību aicina uz semināru "Darba devēju pienākumi un  tiesības lauksaimniecības nozares uzņēmumos", lektors Egils Gribačenoks (darba tiesību un aizsardzības eksperts).

Pasākums ir bez maksas. Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts, šie materiāli var tikt izmantoti publicitātes nolūkos.

31.01.2020, 11:52Vakance
Vakance

Vārkavas novada dome izsludina pieteikšanos uz dzīvojamo māju privatizācijas komisijas locekļa amatu. Pieteikumu un CV iesniegt līdz š.g. 21. februārim Vārkavas novada domē (Skolas ielā 5, Vecvārkavā, Upmalas pagastā, Vārkavas novadā) pie pašvaldības sekretāres vai dome@varkava.lv.

18.02.2020, 11:43''BRUNCH AR UZŅĒMĒJIEM'' Daugavpilī
''BRUNCH AR UZŅĒMĒJIEM'' Daugavpilī

26.februārī LIAA Daugavpils biznesa inkubators sadarbībā ar Daugavpils Universitāti organizē uzņēmēju iedvesmas un pieredzes pasākumu “BRUNCH AR UZŅĒMĒJIEM” uz kuru ir aicināts ikviens, kuru interesē uzņēmējdarbība.

 

 

Lasīt vairāk...
19.02.2020, 15:42Projekts "Proti un dari" turpinās!

Ja esi vecumā no 15 - 29 gadiem (ieskaitot), nemācies, nestrādā, neapgūsti arodu un neesi reģistrēts  Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) kā bezdarbnieks, tad šis ir tieši Tev! 

Iegūsti atbalstu savu ideju realizēšanai, karjeras konsultācijas, apgūsti kursus un jaunas prasmes. 
Projekta "PROTI un DARI!" ietvaros iespējams iegūt autovadītāja, traktortehnikas vai citu transportlīdzekļu vadītāja kvalifikāciju.
Dažādu profesiju kursi, apmācības, zināšanu papildināšana, CV un motivācijas vēstules izstrāde, kā arī cita veida pieredze, lai Tu, jau pavisam drīz spētu uzsākt savas darba gaitas un izveidot veiksmīgu karjeru.
Un tas viss BEZ MAKSAS! Vajag tikai gribēt.

Padalies ar šo ziņu saviem draugiem!

Vairāk informācijas Tu iegūsi rakstot: https://www.facebook.com/lazdansandris, andris.lazdans@varkava.lv  vai zvanot: +371 29361374.

17.02.2020, 16:18Pieejams EBSCO Nacionālās paketes datubāzu izmēģinājums

17.02.2020, 10:20Šķirnes mīļdzīvnieku iegāde tikai no reģistrētas organizācijas
Šķirnes mīļdzīvnieku iegāde tikai no reģistrētas organizācijas

Zemkopības ministrija aicina suņu, kaķu un sesku turētājus pievērst uzmanību: ir atjaunots Lauksaimniecības datu centra (LDC) šķirnes mājas (istabas) dzīvnieku audzētāju organizāciju reģistrs un tikai šīs organizācijas ir tiesīgas nodarboties ar šķirnes mājas (istabas) dzīvnieku audzēšanu, pavairošanu,  tirdzniecību un ciltsrakstu izsniegšanu. Informācija par reģistrētām šķirnes mājas (istabas) dzīvnieku audzētāju organizācijām ir pieejama Lauksaimniecības datu centra tīmekļvietnē.

Lasīt vairāk...
14.02.2020, 13:42Var sākt aizpildīt platību maksājumu provizorisko iesniegumu
Var sākt aizpildīt platību maksājumu provizorisko iesniegumu

No šā gada14.februāra ikviens lauksaimnieks var sākt aizpildīt informāciju vienotajā platību maksājumu iesniegumā. Šādu iespēju Lauku atbalsta dienests šogad piedāvā pirmo reizi, lai padarītu ērtāku minēto iesniegumu aizpildīšanu Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā – tagad to var darīt pakāpeniski un savlaicīgi aprēķināt, vai tiks izpildītas zaļināšanas un citas prasības. EPS šī iesnieguma forma norādīta kā “Provizoriskais iesniegums”.

Lasīt vairāk...
14.02.2020, 09:20Notiks diskusija par ES sniegtajām iespējām reģionos
Notiks diskusija par ES sniegtajām iespējām reģionos

Trešdien, 2020. gada 19. februārī Latvijas Lauku konsultāciju un izglītībs centra Preiļu biroja semināru zālē notiks diskusija par Eiropas savienības sniegtajām iespējām reģionos.

Diskusijas dienas kārtība

14.02.2020, 08:27V Starptautiskā Latgales reģiona biškopju konference
V Starptautiskā Latgales reģiona biškopju konference

Valsts Lauku tīkla Darba plāna ietvaros, 2020. gada 28. februārī Preiļu novada Kultūras namā (Raiņa bulvāris 28, Preiļi), tiek rīkota V Starptautiskā Latgales reģiona biškopju konference.

 

Konferences darba kārtība

 

13.02.2020, 16:17NVA aicina darba devējus līdz 26.februārim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai
NVA aicina darba devējus līdz 26.februārim  pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) līdz šī gada 26.februārim pieņem darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir iespēja darba devējiem saņemt dotāciju, lai sagatavotu vajadzīgos speciālistus, izvēloties un apmācot NVA reģistrētos bezdarbniekus uzņēmuma vidē.

Lasīt vairāk...
12.02.2020, 13:12Paplašināts Vienotajos klientu apkalpošanas centros sniegto pakalpojumu klāsts
Paplašināts Vienotajos klientu apkalpošanas centros sniegto pakalpojumu klāsts

No šā gada 1.janvāra Valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros (Pakalpojumu centri) paplašinājies sniegto pakalpojumu klāsts – speciālisti palīdz apgūt Būvniecības informācijas sistēmas (BIS) lietošanu, kā arī sniedz konsultācijas un palīdz elektroniski pieteikt Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) un Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas (VDEĀVK) pakalpojumus.

 

Lasīt vairāk...
04.02.2020, 16:07VARAM aicina iedzīvotājus uz tikšanos Vārkavas vidusskolā!

11.02.2020, 09:52NVA aicina darba devējus, kuri plāno nodarbināt personu ar invaliditāti, līdz 21.februārim pieteikties atbalstam
NVA aicina darba devējus, kuri plāno nodarbināt personu ar invaliditāti, līdz 21.februārim pieteikties atbalstam

 Ja darba devējs nodarbina bezdarbnieku ar invaliditāti, noslēdzot ar viņu darba līgumu uz nenoteiktu laiku, darba attiecību sākumposmā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedāvā atbalstu...

Lasīt vairāk...
11.02.2020, 09:50Sakopsim savu Latviju – Lielā talka šogad norisināsies 25. aprīlī (PĀRCELA UZ 16.MAIJU!)
Sakopsim savu Latviju – Lielā talka šogad norisināsies 25. aprīlī (PĀRCELA UZ 16.MAIJU!)

Šī gada 25. aprīlī jau divpadsmito gadu pēc kārtas norisināsies “Lielā talka”, kuras ietvaros tiks vērsta uzmanība uz apkārtējās vides sakopšanu un labiekārtošanu, tajā pašā laikā domājot arī par Latvijas ilgtspēju un virzību iepretim zaļākās valsts pasaulē statusam. Viens no 2020. gada “Lielās talkas” vadmotīviem - “Sakop savu sētu, Tava sēta - Latvija". Šogad talkas ietvaros aicinām papildus atkritumu vākšanai un šķirošanai, veikt arī dažādus labiekārtošanas darbus, lai kopīgiem spēkiem padarītu Latviju tīrāku un skaistāku.

Lasīt vairāk...
11.02.2020, 09:32 Informācijas un pieredzes apmaiņas pasākums
   Informācijas un pieredzes apmaiņas pasākums

Informējam, ka šī gada 25.februārī Preiļu rajona partnerība organizē pieredzes apmaiņas pasākumu "Abulas lauku partnerības" īstenotie LEADER projekti
uzņēmējdarbības un teritorijas attīstībai Smiltenes novadā.
Aicinām Jūs uz šo braucienu. Lūdzam arī izsūtīt šo informāciju sava novada potenciālajiem projektu iesniedzējiem.
Pieredzes apmaiņas braucienam pieteikties līdz 17.februārim

Lasīt vairāk...
11.02.2020, 09:27Šodien visā Latvijā tiek atzīmēta 112 diena!
Šodien visā Latvijā tiek atzīmēta 112 diena!

Šodien visā Eiropas Savienībā atzīmēs vienotā ārkārtas palīdzības izsaukumu numura 112 dienu, kuras ietvaros arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) īstenos vairākas aktivitātes, lai veicinātu sabiedrības informētību par 112 numuru, uz kuru zvanot iespējams saņemt operatīvo dienestu palīdzību.

Lasīt vairāk...
10.02.2020, 11:45Grāmatu jaunumi Rožkalnu bibliotēkā

Lasīt vairāk...
10.02.2020, 11:05Daugavpilī notiks tikšanās ar Baltkrievijas republikas Vitebskas apgabala uzņēmēju delegāciju

Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs (LUC) sadarbībā ar Daugavpils uzņēmēju klubu ANCHOR šī gada 21.februārī Daugavpilī uzņem Baltkrievijas republikas Vitebskas apgabala uzņēmēju delegāciju.

Pasākuma ietvaros plānotas reģiona investīciju iespēju prezentācijas, Baltkrievijas uzņēmumu prezentācijas, tikšanās ar Latvijas puses uzņēmumiem, kas izrādīs interesi sadarbībā un kontaktu dibināšanā.

Lasīt vairāk...
05.02.2020, 13:27Atcelti masas ierobežojumi uz pašvaldības autoceļiem
Atcelti masas ierobežojumi uz pašvaldības autoceļiem

Cienījamie Vārkavas novada iedzīvotāji, mainoties laikapstākļiem, Vārkavas novada domes deputāti ir nolēmuši atcelt transportlīdzekļu masas ierobežojumus uz visiem pašvaldības autoceļiem. Tādējādi no šodienas visi pašvaldības autoceļi tiks atvērti satiksmei. Lūdzam veikt visus ieplānotos darbus savlaicīgi, jo, pasliktinoties laikapstākļiem, pašvaldības autoceļi tiks atkal slēgti. Būsim saprotoši un sliktos laikapstākļos nebojāsim pašvaldības autoceļus, pārvietojoties ar smago transportu!

 

 

07.02.2020, 09:00Izsludina pieteikšanos uz Vārkavas novada pašvaldībai piederošo kustamo mantu
Izsludina pieteikšanos uz Vārkavas novada pašvaldībai piederošo kustamo mantu

Vārkavas novada īpašumu atsavināšanas komisija  izsludina
pieteikšanos uz Vārkavas novada pašvaldībai piederošo
kustamo mantu par brīvo cenu:

1. Plastmasa pakešu logs – 2,27x2,06, cena – EUR 57,89 (piecdesmit septiņi euro un 89 euro centi);
2. Plastmasa pakešu logs – 3,01x2,01, cena – EUR 67,89 (sešdesmit septiņi euro 89 centi);

Lasīt vairāk...
06.02.2020, 10:21Likumi.lv aicina izmantot Administratīvās atbildības ceļvedi
Likumi.lv aicina izmantot Administratīvās atbildības ceļvedi

Oficiālais izdevējs “Latvijas Vēstnesis” sadarbībā ar Tieslietu ministriju vietnē Likumi.lv ir izveidojis administratīvās atbildības ceļvedi, kas palīdzēs orientēties jaunajā administratīvās atbildības regulējumā. Tagad ceļvedis publiskots un pieejams visiem interesentiem. Tas var būt noderīgs digitālais palīgs kā sodu piemērotājiem, tā ikvienam iedzīvotājam, kurš pēc 1. jūlija saskarsies ar administratīvo pārkāpumu vai pats to būs izdarījis.

Lasīt vairāk...
04.02.2020, 16:14Radošā darbnīca vistrūcīgākajām personām

Mūsdienu sabiedrība ir pārpludināta ar preču klāstu, daudzumu un iegādes iespējam. Ir liels prieks savam tuvākajam sagatavot kādu mazu pārsteigumu,  kas neprasa lielus ieguldījumus, bet ir praktisks un noderīgs. Pārsteiguma apmērs ne vienmēr ir izmērāms naudas maciņa biezumā, bet gan sirds siltumā, ko mēs ieliekam, gatavojot pārsteigumu savam tuviniekam.

Lasīt vairāk...
04.02.2020, 16:09Zināšanu atjaunošana 2.reģistrācijas klases augu aizsardzības līdzekļu (AAL) lietošanai un AAL lietošanas operatoru mācības
Zināšanu atjaunošana 2.reģistrācijas klases augu aizsardzības līdzekļu (AAL) lietošanai un AAL lietošanas operatoru mācības


SIA LLKC, Preiļu konsultāciju birojā, Raiņa bulv. 21b, 2020. gada 21. februārī plkst. 09.00-16.30, tiks rīkotas zināšanu atjaunošanas apmācības 2.reģistrācijas klases augu aizsardzības līdzekļu (AAL) lietošanai

26. februārī 2020. gada plkst.09.00~ 16.00 organizējam apmācību grupu apliecības iegūšanai augu aizsardzības līdzekļu lietošanas operatoriem-personām, kuras smidzina augu aizsardzības līdzekļus.


 

Lasīt vairāk...
04.02.2020, 16:05No 7. februāra noteiktas papildu biodrošības prasības mājputnu novietnēs
No 7. februāra noteiktas papildu biodrošības prasības mājputnu novietnēs

No 7. februāra noteiktas papildu biodrošības prasības mājputnu novietnēs, lai mazinātu putnu gripas pārnešanas iespēju uz mājputnu novietnēm

Lasīt vairāk...
04.02.2020, 16:01Iedzīvotājiem ir iespēja saņemt bezmaksas mapi “Sāpēm nē!”

Pretsāpju zāles ir pieprasītākais bezrecepšu medikaments Latvijā jau vairākus gadus. Pašdiagnoze ir lielākais risks, ko rada bezrecepšu zāļu lietošana sāpju mazināšanai, jo tā neļauj laikus pamanīt nopietnas veselības problēmas. Pretsāpju medikamentu nekontrolēta lietošana var radīt draudus veselībai.

Lai izglītotu Latvijas iedzīvotājus un radītu lielāku izpratni par sāpju veidiem un to, kā ar tām cīnīties, “Latvijas aptieka” sadarbībā ar Latvijā vadošajiem sāpju speciālistiem – algologiem īsteno projektu  “Ciet sāpes? Izstāsti farmaceitam!”.

 

Lasīt vairāk...
Pēdējo reizi izmaiņas veiktas: 23.07.2019 15:39:32

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: varkava@preili.lv

Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »