Vārkavas apvienības pārvaldes ziņas
Vārda dienas 05.12.2021 12:09
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Dienas teikums

Nu, galu galā laime vienmēr - vairāk vai mazāk - ir ilūzija. /Regīna Ezera/

Nemēslo! Nāc talkā – kopā mēs varam uzstādīt rekordu!

 Lielā Talka, sadarbībā ar Latvijas Radio 2, šonedēļ uzsāk akciju, kuras ietvaros iedzīvotāji tiek aicināti sakrāt un līdz 16.aprīlim nodot pēc iespējas vairāk plastmasas pudeļu korķīšus. No savāktajiem korķīšiem Lielās Talkas dienā, 21.aprīlī, Nodibinājums Rīga|2014 Rīgas centrā veidos pasaules karti ar mērķi uzstādīt pudeļu korķīšu rekordu. Šajā kartē ar sarkaniem korķīšiem tiks atzīmētas tās pasaules valstis, kurās ik gadu norisinās Lielā Talka. Lai iedzīvotājiem būtu lielāka motivācija līdzdarboties, centīgākie korķīšu krājēji akcijas noslēgumā iegūs īpašas balvas no Lielās Talkas un korķīšu akcijas atbalstītāja veikala „Rimi".

Pirmais dalībnieks, kas piedalījies akcijā ar savu korķīti, ir maestro Raimonds Pauls. Mākslinieks šorīt atnesa savu plastmasas korķīti uz Latvijas Radio 2 studiju un aicināja arī citus iedzīvotājus līdzdarboties šajā akcijā, palīdzot uzturēt tīru vidi un līdzdarboties Latvijas rekorda uzstādīšanā.

Tiem talciniekiem, kuri vēlas atbalstīt Lielo Talku un piedalīties pudeļu korķīšu rekorda uzstādīšanā, ir aicināti savākt pēc iespējas vairāk plastmasas pudeļu korķīšu un līdz 16. aprīlim nodot tos veikalos „Rimi" vai vietējā pašvaldībā. Savāktos korķīšus jāieliek maisā kopā ar lapiņu, kurā jānorāda Vārds, Uzvārds; Tālruņa nr.; Adrese; Savākto korķīšu skaits. Maisiņš jānovieto veikalos „Rimi" vai vietējās pašvaldībās īpaši korķīšu akcijai paredzētā vietā.Andra Miklucāne

 


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 23.07.2019 15:39:32

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: varkava@preili.lv

Notikumu kalendārs
forward
forward
Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »