Vārkavas apvienības pārvaldes ziņas
Vārda dienas 13.08.2022 06:27
Elvīra, Velga
Dienas teikums

Lai kā gribētu, svešu pieredzi nav iespējams padarīt par savu. /I. Ābele/

Rast iespēju un pašam sevi pasargāt

25. februārī Vārkavas tautas namā tika aicināti interesenti uz tematisku diskusiju: “Kā sevi pasargāt no juridiskām problēmām”, kas tika organizēta kā papildpasākums vistrūcīgākajām personām, sadarbībā ar  Eiropas savienības atbalsta fondu vistrūcīgākajām personām un ģimenes palīdzības cenru “Ligzda”. Kā konsultants uz diskusiju tika uzaicināts individuāli praktizējošs zvērināts advokāts Juris Rozentāls.

Nenomaksāti ārtie SMS kredīti, nesakārtotas īpašuma tiesības, pieteikums tiesai, nepabeigti, nenomaksāti preču līzingi, pensiju jautājumi un vēl citi jautājumi, uz kuriem sanākušie klausītāji vēlējās iegūt atbildes.  Atliekot problēmas  risināšanu uz vēlāku laiku mēs kļūstam par  likuma pārkāpēju, par parādnieku.  Advokāts Juris Rozentāls neskaitāmas reizes atkārtoja un akcentēja - uzmanīgi iepazīties ar līgumiem, nosacījumiem un sastādītajiem atmaksas grafikiem, jo tikai tad var sevi pasargāt, ja zini visus nosacījumus zem kuriem esi parakstījies. Ļoti grūti ir palīdzēt, kad pie durvīm klauvē tiesu izpildītāji, bet arī ar tiesu izpildītājiem vienmēr pastāv iespēja vienoties par atmaksas garafika izveidi. Konsultējoties ar juristiem vienmēr var rast iespēju risināt jūs interesējošus jautājumus.

Noslēdzot diskusiju advokāts ieteica: ,Neattiecaties vieglprātīgi pret nesakārtotām īpašuma tiesībām, kredītsaistībām un arī savstarpējām attiecībām, jo mēs nekad nezinām kādu “pārsteigumu” var sagādāt dzīve”.

 


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 23.07.2019 15:39:32

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: varkava@preili.lv

Notikumu kalendārs
forward
forward
Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »