Vārkavas apvienības pārvaldes ziņas
Vārda dienas 04.10.2022 13:04
Modra, Francis
Dienas teikums

Pasaulei nav gala, un debesīm nav malas. Īstā dzīve ir liela kā pasaule un augsta kā debesis. /Kārlis Skalbe/

Novada jaunieši Vārkavas novada ciemos labdarības nolūkos sniedza Ziemassvētku koncertus

Pērnā gada nogalē, Ziemassvētku laikā Vārkavas novada jaunieši rīkoja labdarības koncertus Vārkavas novada ciemos “Sniedz roku Ziemassvētkos”. Koncertu laikā ar skaistākajām Ziemassvētku dziesmām skatītājus priecēja Gunita Lazdāne, Amanda Spūle, Lāsma Bramane, Marta Lazdāne, Daina Gailuma, Mairis Ormanis un Andris Lazdāns. Labdarības koncertu laikā savāktās dāvanas – koncertu apmeklētāju ziedojumi – saldumi, rotaļlietas un apģērbi aizceļoja pie novada maznodrošinātā, daudzbērnu un trūcīgā statusa  ģimenēm.

Labdarības koncertu galvenā iniciatore Gunita Lazdāne stāsta, ka šāda ideja radusies, jo Ziemassvētki ir labo darbu laiks: “Katrs cilvēks pirms šiem svētkiem pārdomā lietas, kas ir darītas un ir vēlme pasauli darīt kaut nedaudz labāku. Jā, mums, jauniešiem šī ideja radās novembra beigās, vēlējāmies salasīt labu komandu, ar kuru varētu organizēt šos koncertus. Tika izstrādāta ideja. Piedāvājām jau zināmiem jauniešiem dalību, viņi labprāt piekrita. Un tas ļoti priecēja. Taču vēl lielāks prieks bija par to, ka bija jaunieši, kuri paši mūs sameklēja un izrādīja vēlmi piedalīties šajā projektā”.

Visatsaucīgākā publika esot bijusi dievnamos, cilvēki bijuši ļoti atvērti un pretimnākoši. Atšķirībā no citiem koncertiem novada iestādēs, baznīcās koncerta repertuārs ticis nedaudz saīsināts. Jaunieši no sirds pateicas visiem tiem cilvēkiem, kuri atrada laiku, sagatavoja dāvaniņas, atnāca, paklausījās, sajuta to īsto Ziemassvētku noskaņu.

“Manas sajūtas bija ļoti labas un vārdos neizsakāmas, un es domāju, ka pārējiem jauniešiem bija tāpat. Šie koncerti un kopābūšana mūs ir arī satuvinājusi kā komandu, kura saprot, ka kopā spēj paveikt ļoti daudz. Pirms katra koncerta bija uztraukums, lai viss izdotos, lai viss noskanētu, lai viss būtu labi. Taču ar pirmajām dziesmām uztraukums rimās. Protams, daudz laika tika ieguldīts tiekoties mēģinājumos. Un tā arī ir veiksmes atslēga uz šiem sirsnīgajiem koncertiem!” ar savām sajūtām par labdarības akciju dalījās Gunita Lazdāne.

“Lielu paldies mēs vēlamies teikt visiem Vārkavas novada iedzīvotājiem, kuri saspringtajā un darbpilnajā ikdienā atrada laiku, lai atnāktu un būtu kopā ar mums. Paldies arī mūsu – jauniešu ģimenēm, kuras bija kopā ar mums un atbalstīja mūs koncertos. Paldies Vārkavas novada Sociālajam dienestam, kurš parūpējās, lai sarūpētās dāvaniņas nonāktu pie cilvēkiem, kuriem tas visvairāk ir nepieciešams, un tos iepriecinātu šajos Ziemassvētkos. Paldies Vārkavas novada domei par piešķirto transportu un atbildīgo šoferīti Antonu Onckuli. Paldies arī Vanagu puses iedzīvotājam Jānim Vaivodam, kurš ar savu iniciatīvu ieradās mūsu koncertā Vanagu IAC un to visu iemūžināja videofilmā. Tā laikam mūsu komandai ir pati lielā dāvana šajos Ziemassvētkos” turpināja Gunita Lazdāne.

Ar savām pārdomām akcijas noslēgumā dalījās arī Andris Lazdāns: “Esam ļoti pateicīgi visiem cilvēkiem par sarūpētajām dāvanām, to bija daudz vairāk, nekā bijām cerējuši. Tas parāda, ka mūsu novadā dzīvo atsaucīgi un iejūtīgi cilvēki, kas gatavi dalīties priekā un dot!”.

Lai visiem Vārkavas novada iedzīvotājiem ir laimīgs un darbpilns šis Jaunais 2018. gads. Un lai pietiek laika ikdienā apstāties, padomāt un izdarīt kādu labu darbu, kas iepriecinātu citus.

Koncerta Vanagos video.

Vārkavas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Dagnija Dudarjonoka

 

 

         

 


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 23.07.2019 15:39:32

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: varkava@preili.lv

Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »