Vārkavas apvienības pārvaldes ziņas
Vārda dienas 12.08.2022 12:05
Vizma, Klāra
Dienas teikums

Lai kā gribētu, svešu pieredzi nav iespējams padarīt par savu. /I. Ābele/

Decembris Vārkavas vidusskolā iesācies ar dziesmām, rotaļām un stāstiem

Sanākt kopā, izdziedāt skaistākās dziesmas, iet rotaļās, stāstīt atgadījumus no dzīves, kopīgi jokoties, smieties un muzicēt jau piekto gadu aicināja folkloras kopa “Volyudzeite”.

Šogad tradicionālā “Vakarēšana” pulcēja vairāk kā simts dalībniekus no dažādiem novadiem. Ar savu repertuāru – tautas dziesmām, anekdotēm, stāstiem un rotaļām uzstājās Riebiņu folkloras kopa “Jumalāni”, Salas pamatskolas folkloras kopa „Dzeipureņš”, Aglonas vidusskolas folkloras kopas “Žibacteņa”, Pelēču pamatskolas folkloras kopa “Pelēcīši”, Vārkavas novada folkloras kopas -  “Vecvārkava”,  “Dzeipurs” un “Volyudzāni”.

Protams, ka īstā vakarēšanā neiztikt arī bez neformālām sarunām, tējas un gardiem cienastiem. Pateicamies pasākuma viesiem par sarūpētajiem “ciemakukuļiem”, Vārkavas vidusskolas pavārēm par gardajiem pīrāgiem kā arī SIA “Daugulis & Partneri” par konditorejas izstrādājumiem!

Paldies par atsaucību un dalību pasākumā folkloras kopām un to vadītājiem! Paldies arī vakarēšanas organizatoriem “Volyudzeitei” un Vārkavas vidusskolai! Paldies  par atbalstu arī bērnu vecākiem!  Uz satikšanos nākamajā gadā! 

Pasākuma fotogrāfijas.

 


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 23.07.2019 15:39:32

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: varkava@preili.lv

Notikumu kalendārs
forward
forward
Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »