Vārkavas apvienības pārvaldes ziņas
Vārda dienas 08.12.2021 14:18
Gunārs, Gunis, Vladimirs
Dienas teikums

Mīlestība ir vienīgais, kas dara dzīvi panesamu, kas līdzsvaro bezjēgu. /Benita Veisberga/

Biedrība “Dzinars 2007” īsteno kārtējo projektu

Biedrība “Dzinars 2007” ir viena no aktīvākajām novada biedrībām. Tā regulāri īsteno dažādus pasākumus un projektus vietējiem iedzīvotājiem. Kokapstrādes nodarbības novada skolēniem jau ir kļuvusi par vienu no biedrības tradīcijām, jo izgatavot dažādus koka priekšmetus, Rimicānu Mūžizglītības centra telpās jaunieši sanāk regulāri – vismaz reizi mēnesī.

Šobrīd biedrība īsteno Viduslatgales pārnovadu fonda projektu konkursa "Iedzīvotāji veido savu vidi"  projektu "BŪSIM KUSTĪGI UN RADOŠI RIMICĀNOS!". Projekta laikā jaunieši Jāņa Spuriņa vadībā paši veido koka soliņus, kuri vēlāk tiks izvietoti zem divām nojumēm, kas pavisam drīz tiks celtas.  Bērnu priekam un atpūtai tiks izveidotas un uzstādītas arī līdzsvara šūpoles.  Visas šīs jaunās un krāsainās lietas atradīsies laukumā pie Rožkalnu pagasta pārvaldes.  Krāsas jaunajiem soliņiem un jumtiņiem “Dzinars 2007” iegādājās ar projekta “Biedrība” līdzekļiem.  

Tāpat projekta "BŪSIM KUSTĪGI UN RADOŠI RIMICĀNOS!" ietvaros 10. jūlijā ir plānots brauciens bērniem, vecākiem un  biedrības biedriem uz Līgatnes vienkoču parku.  Projekta aktivitātes notiek ar Viduslatgales pārnovada fonda un Vārkavas novada domes finansējumu.

 

Informācija sagatavoja: 

D.Dudarjonoka

             

           


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 23.07.2019 15:39:32

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: varkava@preili.lv

Notikumu kalendārs
forward
forward
Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »