Vārkavas apvienības pārvaldes ziņas
Vārda dienas 05.12.2021 13:32
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Dienas teikums

Nu, galu galā laime vienmēr - vairāk vai mazāk - ir ilūzija. /Regīna Ezera/

Viduslatgales pārnovadu fonds Ziemassvētkos iepriecina sirmgalvjus

 Viduslatgales pārnovadu fonds  ar Borisa un Ināras Teterevu  fonda atbalstu   labdarības programmas "Maizes rieciens" ietvaros  jau trešo gadu turpina akciju „Svētku pakas un pasākumi Aglonas, Līvānu, Preiļu, Riebiņu un Vārkavas novadu iedzīvotājiem”, kuras laikā sarūpētās dāvanas tiek dāvinātas novadu vecajiem vientuļajiem  senioriem. Jau no decembra sākuma fonda darbinieki un brīvprātīgie gatavoja paciņas, lai pirms  Ziemassvētkiem apciemotu Aglonas, Līvānu un Vārkavas novadu pensionārus. Tika sagatavotas un nogādātas adresātiem 290 paciņas. Šogad tāpat kā citu gadu dāvanu maisā tika likti našķi un citi gardumi ne tikai ikdienai, bet arī svētku galdam. Paciņām klāt bija pievienoti NVA atbalsta pasākuma „Darba nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” jauniešu gatavotie apsveikumi ar labiem un sirsnīgiem vēlējumiem.  Sākot no 16. decembra, pie vecajiem ļaudīm viņu dzīvesvietās devās Viduslatgales pārnovadu fonda labie rūķi,  brīvprātīgie darbinieki no vietējām pašvaldībām un pagastu sociālie darbinieki, lai ne tikai aizvestu dāvanas, bet arī apvaicātos par viņu ikdienu vai vienkārši uzklausītu kādu dzīvesstātu vai interesantu atgadījumu no senioru dzīves.

Šīs labdarības akcijas ietvaros marta otrajā pusē  seniori no visiem pieciem novadiem tiks aicināti uz Limbažu  teātra izrādi. Šī pasākuma norise  šogad plānota Vārkavas novadā.

Preiļu un Riebiņu novadu vecajiem ļaudīm svētku pakas tiks sarūpētas un dāvinātas pirms Lieldienām  aprīļa pirmajā pusē.

Viduslatgales pārnovadu fonda vārdā sakām sirsnīgu paldies mecenātiem Borisam un Inārai Tetereviem par sagādāto svētku sajūtu   mūsu novadu vecajiem ļaudīm ,Aglonas, Vārkavas, Līvānu novadu sociālo dienestu darbiniekiem un brīvprātīgajiem par atbalstu dāvanu nogādāšanā sirmgalvjiem, Aglonas, Vārkavas, Līvānu novadu sociālo dienestu darbiniekiem un brīvprātīgajiem par atbalstu dāvanu nogādāšanā sirmgalvjiem.

 

Projekta vadītāja

Janīna Beča

 


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 23.07.2019 15:39:32

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: varkava@preili.lv

Notikumu kalendārs
forward
forward
Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »