Vārkavas apvienības pārvaldes ziņas
Vārda dienas 28.09.2023 04:55
Sergejs, Svetlana, Lana
Dienas teikums

Lai kā gribētu, svešu pieredzi nav iespējams padarīt par savu. /I. Ābele/

Apbalvoti konkursa „Sējējs – 2011” laureāti

Šogad laureāta nosaukums, sudraba medaļa, diploms un balva tika piešķirta vienpadsmit konkursa dalībniekiem. Laureāta nosaukums konkursa grupā „Piena ražošana” tika piešķirts Viesītes novada zemnieku saimniecībai „Kalna Dambrāni” un tās īpašniecei Ivetai Tīrumniecei, laureāta nosaukums grupā „Gaļas ražošana” piešķirts Kandavas novada zemnieku saimniecībai „Krikši” un tās īpašniecei Santrai Celmiņai un grupā „Augkopība” tika piešķirts Baltinavas novada zemnieku saimniecībai „Riekstiņi” un tās vadītājam Guntaram Bartkevičam. Savukārt konkursa grupā „Lauksaimniecības kooperatīvs” par labāko atzīta Stopiņu novada lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība „Piena ceļš” un tās vadītāja Ilze Aizsilniece.

 

Šogad jaunieviestajā konkursa grupā „Gada lauku attīstības projekts lauksaimniecībā” laureāta nosaukumu ieguva Aizputes zemnieku saimniecība „Jaunkalni” un tās īpašnieks Gatis Zonenbergs, konkursa grupā „Gada lauku attīstības projekts pārtikas ražošanā” – Aizputes novada SIA „ELPA” un tās vadītājs Gundars Sisenis un konkursa grupā „Gada lauku attīstības projekts inovācijās” – Viesītes novada SIA „RA 5” un tās vadītāja Jolanta Kovnacka.

 

 Laureāta nosaukums konkursa grupā „Ģimene lauku sētā” tika piešķirts Engures novada SIA „Mauriņi S”, kurā saimnieko Māris un Olita Sili. Par veiksmīgāko jauno zemnieku atzīta Engures novada individuālā komersanta „Madara Stūrmane” īpašniece Madara Stūrmane. Savukārt nosaukumu „Rītdienas sējējs – mazpulka dalībnieks” ieguva Viesītes mazpulka dalībniece Ieva Feldmane, tās vadītāja – Rudīte Feldmane. Par labāko jauno zinātnieku lauksaimniecībai un lauku attīstībai šogad atzīts Imants Jansons, izstrādājot promocijas darbu „Fito un organisko skābju piedevu ietekme uz cūku produktivitāti un gaļas kvalitāti”, tā vadītāji profesors Jānis Nudiens un akadēmiķis, profesors Aleksandrs Jemeļjanovs.

 

Balva „Par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā” šogad piešķirta lauksaimniekam Jēkabam Spickus, kas joprojām praktiski darbojas lauksaimnieciskajā ražošanā un vada SIA „Dzimtene” Tukuma novadā. Savukārt veicināšanas balvas un diplomus kopumā saņēma 17 konkursa dalībnieki visās konkursa grupās.

 

Svinīgajā konkursa „Sējējs – 2011” dalībnieku godināšanas pasākumā piedalījās arī Valsts prezidents Andris Bērziņš un Ministru prezidents Valdis Dombrovskis.

 

Vairāk informācijas par konkursu un tā dalībniekiem pieejama Zemkopības ministrijas mājas lapas sadaļā „Sējējs – 2011”.

 

Konkursa „Sējējs” apbalvojumu pasniegšana kļuvusi par vienu no nozīmīgākajiem lauksaimnieku pasākumiem, bet laureāta nosaukums „Sējējs” – par priekšzīmīga darba apliecinājuma zīmi.

 

Konkursa "Sējējs 2011" vērtēšanas rezultāti

 

______________________________

 

Informāciju sagatavoja

Viktorija Kalniņa

sabiedrisko attiecību speciāliste

tālrunis: 67027622

viktorija.kalnina@zm.gov.lv

 


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 23.07.2019 15:39:32

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: varkava@preili.lv

Notikumu kalendārs
forward
forward
Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »