Vārkavas apvienības pārvaldes ziņas
Vārda dienas 02.10.2023 12:06
Ilma, Skaidris
Dienas teikums

Lai kā gribētu, svešu pieredzi nav iespējams padarīt par savu. /I. Ābele/

Uzsākta apmācību rīkošana Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros

Ar apmācībām Vidzemes plānošanas reģiona jaunatnes darbiniekiem šī gada 20.-22. oktobrī tiek uzsākta apmācību organizēšana v/a „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra” (turpmāk – JSPA) īstenotās Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” (turpmāk - Latvijas un Šveices sadarbības programma) ietvaros.

 

Apmācībās aicināti piedalīties jaunatnes darbinieki no pašvaldībām un nevalstiskajām organizācijām, lai sadarbotos, iedvesmotos un dalītos pieredzē par jauniešus atbalstošu jaunatnes darbu reģionos.

 

Šī gada oktobrī un novembrī šādas apmācības plānotas katra Latvijas Republikas plānošanas reģiona jaunatnes darbiniekiem. Savukārt novembra beigās tiks uzsākta apmācību rīkošana katra plānošanas reģiona jauniešiem, lai veicinātu jauniešu radošumu un jaunu iniciatīvu rašanos reģionos. Lai uzzinātu vairāk par katras apmācības norises laiku, aicinām sekot līdzi informācijai JSPA tīmekļa vietnē www.jaunatne.gov.lv, kā arī katra plānošanas reģiona administrācijas tīmekļa vietnē.

 

Līdz 2011.gada beigām paredzētas piecas apmācības jaunatnes darbiniekiem un piecas – jauniešiem, katra trīs dienu garumā. Šīs apmācības uzsāks daudzveidīgu, uz jauniešu un jaunatnes darbinieku vajadzībām balstītu apmācību programmu īstenošanu Latvijas un Šveices sadarbības programmas ietvaros, kas ilgs līdz 2017.gadam. Papildus apmācībām jauniešiem un jaunatnes darbiniekiem tiks rīkoti arī dažāda mēroga forumi un konferences.

 

Latvijas – Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai.

 

Kontaktinformācija:

Liene Bigača
v/a „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra”
Starptautiskās sadarbības programmu daļas projektu koordinatore
Tālr.: +371 67356253
Fakss: +371 67358060
E-pasta adrese: liene.bigaca@jaunatne.gov.lvŠī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 23.07.2019 15:39:32

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: varkava@preili.lv

Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »