Vārkavas apvienības pārvaldes ziņas
Vārda dienas 04.10.2022 13:51
Modra, Francis
Dienas teikums

Pasaulei nav gala, un debesīm nav malas. Īstā dzīve ir liela kā pasaule un augsta kā debesis. /Kārlis Skalbe/

Nodibinājums „Viduslatgales pārnovadu fonds” aicina piedalīties labdarības akcijā „Piepildīt sapni – 2”

Nodibinājums „Viduslatgales pārnovadu fonds” 2014. gadā organizēja akciju „Piepildīt sapni”. Akcijas laikā tika saziedoti gandrīz 5000 EUR, kas ļāva piepildīt 26 lielākus un mazākus, bērnu ar īpašām vajadzībām, sapnīšus no Preiļu, Riebiņu, Aglonas, Vārkavas un Līvānu novadiem. Viņu lielāko sapni vai kvēlāko vēlēšanos – būt veselam - piepildīt nebija iespējams, bet televizori, datori, velosipēds, batuti, Akvaparka un Lido centra apmeklējums un citi, ko viņu ģimenes nevarēja atļauties, bija sapnīši, kurus mēs par saziedotajiem līdzekļiem īstenojām.

Sācies jauns gads, un Viduslatgales pārnovadu fonds turpina akciju „Piepildīt sapni - 2”, atkal mēs aicinām uzņēmējus un ikvienu līdzcilvēku sniegt kaut mazāko artavu, lai bērnu ar īpašām vajadzībām sapņi piepildītos. Mūsu visu palīdzību gaida 21 bērniņi ar īpašām vajadzībām no Preiļu, Riebiņu, Aglonas, Vārkavas un Līvānu novadiem. Šīm ģimenēm nepieciešams atbalsts un sajūta, ka arī viņi mūsu valstij, novadam, pagastam un mums visiem ir vajadzīgi.  Tikai mēs paši varam veidot sabiedrību ar dvēseli, kurā ģimene un pats bērns justos piederīgs, vajadzīgs, nozīmīgs, mīlestības un uzmanības vērts. Ģimenēm nepieciešama ne tikai praktiska palīdzība, bet arī kāda sen lolota sapņa piepildījums. Ikvienam no mums ir savi sapņi, taču atšķirībā no šiem bērniem, mums ir dots lielāks laiks un iespējas tos īstenot.

Kāds gudrais ir teicis – ja vēlies būt bagāts vai vismaz labi nodrošināts, iemācies ne tikai ņemt, bet arī dot. 

Aicinu visus, bet īpaši Vārkavas novada uzņēmējus un iedzīvotājus - palīdzēsim piepildīt sava novada bērnu Elvja un Ilutas sapņus!

 

Iluta Zagorska

Iluta dzīvo Vārkavas novadā Upmalas pagastā. Zagorsku ģimenē aug 4 bērni, Iluta dzimusi 2006. gadā, ir 2. bērniņš ģimenē. Viņa mācās Vārkavas vidusskolas 2. klasītē. Brīvajā laikā meitene daudz lasa, viņai patīk arī sportiskās aktivitātes. Iluta ir liels palīgs mammītei mājas darbos. Vecāki ir ievērojuši, ka meitenei piemīt mākslinieciskas dotības – viņa smuki zīmē. Ilutai ir uzstādīta diagnoze – mīksto aukslēju šķeltne. Vecāki regulāri konsultējas pie dakteriem Rīgā, kur Ilutai ir veikta operācija. Meitenīte ir diezgan bailīga un tāpēc Ilutas sapnītis ir divstāvu gulta (2 metri gara), lai blakus gulētu māsiņa, kas radītu drošības sajūtu naktī.

Elvis Laganovskis

Elvis ir ļoti dzīvespriecīgs un atraktīvs bērniņš, kuram interesē tehniskas lietas un dažādas spēles. Zēnam ir 6 gadi un kopā ar ģimeni dzīvo Vārkavas novadā Rožkalnu pagasta „Cērmūkšās”. Laganovsku ģimenē aug 2 bērniņi, Elvis ir vecākais. Viņš mācās Vārkavas pirmskolas grupiņā „Lācīši”. Elvim dakteri ir konstatējuši diagnozei – abu gūžu mežģījumi. Zēns ir ļoti pacietīgs, kopā ar vecākiem regulāri apmeklē dakteri un viņam ir veiktas 6 operācijas.  Zēna sapnis ir planšetdators, kurš piederētu tikai viņam.

Aicinu ziedot un saņemt pozitīvo enerģiju, ko dod dāvināšanas prieks.

 

Lai ziedotāji varētu piemērot iedzīvotāju vai uzņēmumu ienākuma nodokļu atlaidi ziedotajām summām, fondam ar LR VID lēmumu ir piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss.

Visi saziedotie līdzekļi nonāk paredzētajam mērķim. Fonda administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Ziedojumus varat veikt gan ieskaitot fonda bankas kontā, gan skaidrā naudā griežoties fonda birojā  Kooperatīva iela 6, Preiļi, LV-5301

 

Fonda rekvizīti :                    Nodibinājums "Viduslatgales pārnovadu fonds"

                                                 Reģ.Nr. 40008210954  ,

                                                  Bankas nosaukums AS "SEB Banka"

 Konta Nr. LV35UNLA0050021079970

 

 

Ar pateicību par jūsu dāsnumu un labestību

 

 

Viduslatgales pārnovadu fonda vārdā

valdes locekle   Valija Vaivode

 


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 23.07.2019 15:39:32

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: varkava@preili.lv

Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »