Vārkavas apvienības pārvaldes ziņas
Vārda dienas 12.08.2022 11:44
Vizma, Klāra
Dienas teikums

Lai kā gribētu, svešu pieredzi nav iespējams padarīt par savu. /I. Ābele/

Beidz meklēt, sāc atrast – Latvijā ienāk jauns google konkurents!

Lai gan lielākajai daļai interneta lietotāju ikdiena nav iedomājama bez google meklētāja, tam Latvijā ir uzradies konkurents, kas ievērojami atšķiras un savā ziņā arī pārspēj visus līdzšinējos meklētājus. Ar ko? Ar to, ka tas nemeklē, bet atrod. Jaunajā servisā www.froto.lv pietiek norādīt tikai savu vēlmi un konkretizēt dažas detaļas, lai Froto.lv apziņotu atbilstošos uzņēmumus un klients jau pēc mirkļa savā e-pastā saņemtu visu ieinteresēto uzņēmumu piedāvājumus.

Pirms dažām dienām Latvijā sāka darboties jauns serviss www.froto.lv, kas ir absolūti atšķirīgs no tā, ko interneta lietotāji mēdz izmantot pašlaik. Līdz šim, lai kaut ko sameklētu un iegādātos, talkā tika ņemts google, taču bieži vien tas nesniedza cerētos rezultātus un cilvēkiem bija jātērē ļoti daudz laika, lai izskatītu katru piedāvāto lapu, novērtētu to atbilstību meklētajam un izvēlētos sev piemērotāko. Jaunizveidotā www.froto.lv galvenā priekšrocība un atšķirība no konkurentiem ir tā, ka tas nav kārtējais preču un pakalpojumu meklētājs. Tas ir atradējs, kas atrod visu mūsu vietā.

Pakalpojuma darbības princips ir pavisam vienkāršs. Piemēram, kādam ir nepieciešama T-krekla apdruka. www.froto.lv meklētajā tiek ierakstīts attiecīgais atslēgas vārds un norādītas konkrētas detaļas, piemēram, krāsa, izmērs un vēlamā cena. www.froto.lv apziņo attiecīgos uzņēmumus, un klients jau pēc mirkļa var saņemt visu ieinteresēto uzņēmumu piedāvājumus. Tas ir ātri, ērti un pilnīgi bez maksas!

Jau pirmajās servisa darbības dienās šo iespēju ir izmantojuši vairāki tūkstoši Latvijas uzņēmumu, kuri izveido un pilnveido savus uzņēmuma profilus, lai piesaistītu klientus arvien izdevīgāk un kļūtu tiem tuvāki kā līdz šim. Turklāt sākotnēji arī uzņēmumi šo pakalpojumu var lietot bez maksas.

28.07.2011.

 

Vairāk informācijas:

Jēkabs Endziņš

SIA „Froto” valdes loceklis

Mob.: 26617888

jekabs@froto.lv

 


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 23.07.2019 15:39:32

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: varkava@preili.lv

Notikumu kalendārs
forward
forward
Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »