Vārkavas novada informatīvais portāls
Vārda dienas 11.04.2021 18:41
Helmanis, Vilmārs
Dienas teikums

Cilvēks nekad nevar būt brīvs no pienākuma. (A. Bels)

25.09.2012, 09:46Latgales plānošanas reģiona Eiropas Savienības struktūrfondu informācijas centrs informē par aktuālajiem projektu konkursiem
Lasīt vairāk...
24.09.2012, 14:46Suņuks meklē saimnieku vai jaunas mājas!

 

 

 

 

Vārkavas novada Rožkalnu pagasta Dubencā pieklīdis jauns, paliels, ļoti draudzīgs, paklausīgs suns (attēlā). Ļoti lūdzam atsaukties sunīša saimnieku, lai gan ir aizdomas, ka sunītis ir apzināti pamests. Tādā gadījumā suņuks būs priecīgs atrast jaunu saimnieku un jaunas mājas! Potenciālajiem sunīša saimniekiem interesēties pa tālr. 29467066.

21.09.2012, 11:02Vārkavā pieņemts ekspluatācijā sporta stadions
Vārkavā pieņemts ekspluatācijā sporta stadions

 

 

 

 

 

 

Vārkavas novads ir kļuvis par vēl vienu lietderīgu objektu bagātāks. Ar sporta stadionu tagad var lepoties ne tikai Vecvārkava, bet arī Vārkava. Lai arī jaunais stadions ir daudz mazāks un vienkāršāks par Vārkavas vidusskolas stadionu, vārkavieši, it īpaši bērni un jaunieši, par jauno būvi ļoti priecājas un ar ļoti lielu nepacietību gaidīja, kad būvdarbi būs galā. Lai arī daudzi apgalvo, ka mūsdienu jaunatne to vien dara, kā sēž pie datora, par vārkaviešu jauno paaudzi to nevar teikt – aktīvs dzīvesveids te joprojām ir lielā cieņā, īpaši mīļš vārkaviešiem ir futbols. Tā iemaņas viņi gadu gadiem ir slīpējuši improvizētā sporta laukumā, kas atrodas blakus estrādei; pamatskolas pagalms ir aprīkots ar volejbola tīklu un basketbola groziem, taču jaunajā stadionā vārkavieši varēs vairāk pievērsties sporta karalienei vieglatlētikai, kā arī nodoties savam iecienītākajam sporta veidam – futbolam.

Lasīt vairāk...
20.09.2012, 11:41Svarīga informācija piena ražotājiem par piena kvotas izpildi
Svarīga informācija piena ražotājiem par piena kvotas izpildi

Zemkopības ministrija (ZM) atgādina, ka katram piena ražotājam ir jāseko līdzi savas kvotas izpildei. Lai novērstu piena kvotas pārsniegšanu vai tās neizpildīšanu, ir jāveic kvotas izpildes uzskaite un plānošana savā saimniecībā, jo kvotas lielumam jābūt samērojamam ar saimniecības ražošanas jaudu.

Lasīt vairāk...
20.09.2012, 09:33Darba sludinājums
Darba sludinājums

Amata vakance: Aizsardzības ministrijas Rekrutēšanas un jaunsardzes centra (reģ.nr.90009222536) steidzami izsludina vakances uz Jaunsardzes departamenta novada nodaļas jaunsargu instruktora amatiem.

Darba atrašanās vietas:
1.     Zilupe, Zilupes novads -1 slodze ( 40 stundas nedēļā).
2.     Viļāni, Nautrēni, Bērzgale - 1 slodze ( 40 stundas nedēļā).
3.     Lubāna, Meirāni, Degumnieki- 1 slodze ( 40 stundas nedēļā).
4.     Jaunjelgava, Skrīveri - 1 slodze ( 40 stundas nedēļā).
5.     Preiļi, Vārkava, Riebiņi -  1 slodze ( 40 stundas nedēļā).
Darbā stāšanas laiks: 01.10.2012. Galvenie pienākumi un prasības pretendentiem (-ēm).
17.09.2012, 10:50Aizritējis Vārkavas novada 4.atklātais čempionāts vieglatlētikā
Aizritējis Vārkavas novada 4.atklātais čempionāts vieglatlētikā

15.septembrī Vārkavas vidusskolas stadionā notika Vārkavas novada 4.atklātais čempionāts vieglatlētikā. Čempionāta rezultāti.

14.09.2012, 13:46Izmanto iespēju BEZ MAKSAS pārbaudīt savu kāju vēnu stāvokli!
Izmanto iespēju BEZ MAKSAS pārbaudīt savu kāju vēnu stāvokli!

 Vēnu mazspēja ir vēnu slimība, kas ar laiku rada nepatīkamas izmaiņas ādā - tā kļūst bieza, parādās brūni vai balti plankumi, vissmagākā pakāpe ir čūlas. Šī slimība ir vismaz vienai trešdaļai cilvēku un sākās diezgan nemanāmi – ar smaguma sajūtu kājās dienas beigās, to tirpšanu, sāpīgu nogurumu, niezēšanu, krampjiem. Šie simptomi norāda, ka slimība ir sākotnējā stadijā. Šīs sajūtas nedrīkst ignorēt, tas jau ir pirmais trauksmes signāls, lai nepieļautu tālāku slimības progresu!

RISKA FAKTORI: IEDZIMTĪBA: Ja kaut vienam no vecākiem ir hroniska venoza nepietiekamība; VECUMS: jo vecāks cilvēks, jo biežāk konstatē šo slimību; DZIMUMS: sievietes slimo biežāk nekā vīrieši. Slimības attīstību provocē atkārtotas grūtniecības; MEDIKAMENTI: hormonālās kontracepcijas lietošana; PROFESIJA: lielāks risks saslimt tiem, kas lielāko dienas daļu pavada, stāvot vai sēžot; LIEKAIS SVARS, SMĒĶĒŠANA, MAZKUSTĪGS DZĪVESVEIDS.
BEZMAKSAS pārbaude notiks:
2012.gada 01.oktobrī
VĀRKAVAS AMBULANCĒ
Laipni lūdzam iepriekš pierakstīties
ambulancē vai pa tālr. 65329698
 
MĒRĪŠANAS LAIKĀ JĀBŪT BASĀM KĀJĀM
14.09.2012, 13:10PATEICĪBA
PATEICĪBA

 Kaut gan no svētku pasākuma „Rimicānu skolai – 100” pagājušas divas nedēļas, vēl joprojām esmu ar svētku sajūtu sirdī. Tikai nu vēl ir pievienojies gandarījums par pasākumu, kas izdevies jauks un sirsnīgs.

           Paldies Rimicānu PII kolektīvam, visiem biedrības „Dzintars 2007” biedriem, kuri palīdzēja un atbalstīja svētku organizēšanā.
           Sirsnīgs paldies svētku pasākuma vadītājiem – 2007.gada absolventei Santai Lazdānei un 1987.gada absolventam Agrim Somam, kā arī 1997.gada absolventei Mairitai Stulpiņai.
           Pateicība bijušā Rimicānu skolas direktora Jāzepa Drancāna meitai Valērijai Sinkēvičai par dāvātajiem materiāliem Rimicānu apkaimes novadpētniecības ekspozīcijai, bijušajai skolotājai Zinaidai Krēsliņai par atbalstu Rimicānu skolas vēstures materiālu uzskatāmā noformēšanā, 1974.gada absolventam Ilgvaram Upītim par bukleta „Rimicānu skolai – 100” izveidi.
           Īpašs paldies 1989.gada absolventam Jānim Jēkabsonam par svētku brīnišķīgo uguņošanu.
           Paldies senioru deju kopas „Dzīves virpulī” un deju kopas „Daina” dejotājām, kas priecēja svētku dalībniekus ar raito dejas soli.
           Paldies vokālajam ansamblim „Savādi gan” par skanīgajām dziesmām.
           Atmiņā ilgi paliks dziesmas Maijas Praņevskas un Intas Ziemeles izpildījumā. Paldies!
           Izsaku pateicību Vārkavas novada domei par finansiālo atbalstu, Rožkalnu pagasta pārvaldei par nodrošināšanu ar darbaspēku, jo Rimicānu PII teritorijas sakopšanā un remontdarbu veikšanā tika iesaistīti ESF projekta „Algotie pagaidu sabiedriskie darbi pašvaldībās” sabiedriskā darba veicēji: Līga Liepiņa, Veneranda Mičule, Aija Zakareviča, Nellija Elksne, Jānis Lapatjuks, Valērijs Rokjāns, Jānis Baiks. Par centību un lielu atbildības sajūtu remontdarbos projekta „Nāk draugi izkrāsot bērnību” liels paldies bijušās bērnudārza audzēknes Elizabetes Maijas Somes tētim Jurim Somam, Vārkavas novada domes komunālās saimniecības vadītājam Francim Pizičam un viņa komandai, Rimicānu PII skolotājām un tehniskajam personālam, kā arī paldies bijušajam absolventam Pēterim Mičulim par labprātīgu piedalīšanos teritorijas sakopšanas darbos.
 
Rimicānu PII,
biedrības „Dzintars 2007”
valdes vārdā Velta Ziemele
11.09.2012, 09:05Rimicānu skolai 100
Rimicānu skolai 100

Zinību dienā Vārkavas novada Rimicānos valdīja atkalredzēšanās prieks – Rimicānu skolā noritēja salidojums, kas uz dzimto pusi atsauca ap pusotra simta bijušo absolventu, pedagogu un skolas darbinieku. Skolas pastāvēšanas vēsturē šis bija tikai trešais salidojums – pirmais notika 1997. gadā, bet iepriekšējais – 2002.gadā. Lai arī Rimicānu pamatskola jau 3 gadus nepastāv – bērnu čalas Rimicānos nav rimušas – pamatskola tika reorganizēta par Rimicānu pirmsskolas izglītības iestādi, taču skolas vēsture, nozīmība un atmiņas no tā jau nav mazinājušās – absolventiem joprojām ir dzimtā skola, kurp doties, kur satikties un sajusties savējam. Pārmaiņas skolas struktūrā nav vienīgās - pēdējo piecu gadu laikā Rimicānu pirmsskolas izglītības iestāde un Rimicānu skolas ēka var lepoties ar daudziem jauninājumiem, kas iegūti, pateicoties pašvaldībai un biedrības „Dzintars 2007” aktīvai darbībai. Šīs biedrības kodolu veido Rimicānu PII vadība, pedagogi, darbinieki, bijušie pamatskolas pedagogi un vecāki, Rožkalnu pagasta pārvaldes darbinieki un aktīvi vietējie iedzīvotāji, un kopā viņi veido jaunu Rimicānu, Rožkalnu pagasta un Vārkavas novada tagadni un nākotni.

Lasīt vairāk...
10.09.2012, 13:16Piedzīvojumu skrējiens „Vārkavas bezceļi 2012” pulcē desmitiem dalībnieku
Piedzīvojumu skrējiens „Vārkavas bezceļi 2012” pulcē desmitiem dalībnieku

Jau septīto gadu pēc kārtas septembra pirmajā piektdienā pulksten 15.00 Vārkavas vidusskolas stadionā uz starta līnijas stājās paši izturīgākie, drosmīgākie un azartiskākie tālo un neikdienišķo distanču skrējēji – līdzens un labs ceļš viņus sagaida tikai starta sākumā, tālāk 6 km 700 m garā distance aizvijas pa nepļautām un parasti pielijušām pļavām, mežu, purvu un upes malu. Šī tradīcija tika iedibināta pirms 6 gadiem, godinot ilggadējo Vārkavas vidusskolas pedagogu Staņislavu Stankeviču dzīves jubilejā – šis gads izcēlās ar to, ka pirmoreiz šo distanci skrēja arī pats jubilārs, kas īpaši iepriecināja viņa audzināmo 12.klasi. Skrējienu ir iecienījuši gan Vārkavas vidusskolas skolēni, gan skolēni no kaimiņu skolām, gan sportiski vietējie un kaimiņu novadu ļaudis – šogad šo izturības pārbaudi veica 69 skrējēji no Vecvārkavas, Vārkavas, Preiļiem, Dekšāres; par tādu atsaucību ikreiz ir gandarīti pasākuma organizētāji – Vārkavas novada sporta skola ar tās direktoru Edgaru Vaivodu priekšgalā un Vārkavas vidusskolas kolektīvs.

 Kopvērtējumā labākais rezultāts – 31 minūte un 23 sekundes – preilietim Renāram Valdonim, vecvārkavietis Ilmārs Vaivods šo distanci veica 32 minūtēs 2 sekundēs; un trešais labākais rezultāts – 32 minūtes 5 sekundes - arī preilietim Austrim Bogadanovam. Sieviešu grupā labākais rezultāts Vārkavas vidusskolas skolniecei Zanei Gavarei – 37 minūtes 40 sekundes; Dekšāres pamatskolas skolniecei Laurai Sondorei – 41 minūte 10 sekundes; Vārkavas vidusskolas skolniecei Klintai Vaivodei – 41 minūte 49 sekundes.
 
06.09.2012, 14:38Plāno izmaiņas autobusu reisos
Plāno izmaiņas autobusu reisos

SIA "Jēkabpils autobusu parks" Pasažieru pārvadājumu daļa informē, ka plāno no š.g.1.oktobra veikt izmaiņas vairākos autobusu reisos, tai skaitā reisā Nr. 6972 Preiļi - Spričvecumi - Līvāni. Nr.6972 (13) pl.12:15 no Preiļiem, reiss slēgts, vietā noteikts Nr.6972 (05) jauns reiss pl.12:00 no Preiļiem (kursē 3.5.) AUTOBUSA KUSTĪBAS SARAKSTS; Nr.6972 (04) pl.14:30 no Līvāniem, reiss slēgts, vietā noteikts Nr.6972 (06) jauns reiss pl.14:20 no Līvāniem (kursē 3.5.).

05.09.2012, 08:55Lūgums palīdzēt
Lūgums palīdzēt

Vārkavas novada dome un Vārkavas novada Sociālais dienests lūdz palīdzēt ugunsnelaimē cietušajai Kancānu ģimenei! Materiālā palīdzība nepieciešama gan jaunai mājvietai, gan Jāņa Kancāna un viņa meitas Egitas Kancānes ārstēšanai. Ziedojumus pieņem Vārkavas un Rožkalnu pagastu pārvaldēs, Vārkavas novada domes kasē, kā arī tos var pārskaitīt uz Jāņa Kancāna bankas kontu - LV80UNLA0026013702059.

03.09.2012, 00:48"Dzīves virpulī" - 10

„Dzīvojam vienā stropā,dažādas bites esam. Tas jau nekas, ka dažādas esam – medu mēs nesam.” Ar šādu moto un koncerta nosaukumu „Paskaties, kā bites medu vāc” 26.augusta pēcpusdienā Rožkalnu kultūras nama senioru deju kopa „Dzīves virpulī” savu labāko draugu, tuvinieku un atbalstītāju lokā nosvinēja 10 gadu jubileju. Kolektīvs ar savu nopietno attieksmi pret darbu, ļoti plašo repertuāru, uzņēmību, apgūstot dažādu projektu līdzekļus, dzīves gudrību un pieredzi, eleganci, aktīvo koncertēšanu, ļoti uzņēmīgo un enerģisko vadītāju ir kļuvis par pašdarbības kolektīvu etalonu un patiešām līdzinās čaklām bitēm.

Lasīt vairāk...
30.08.2012, 16:18Skolēnu autobusu maršruti no š.g.3.septembra
Skolēnu autobusu maršruti no š.g.3.septembra

Vārkava - Piliškas - Preiļi;

Arendole - Brakovski;

Rimicāni;

Vanagi

 

06.08.2012, 13:20Starptautiskais investīciju forums „Latgale – Eiropas Savienības Austrumu vārti” Daugavpilī 2012.gada 20.- 21.septembrī
Starptautiskais investīciju forums  „Latgale – Eiropas Savienības Austrumu vārti” Daugavpilī 2012.gada 20.- 21.septembrī

Daugavpils pilsētas domes Konferenču zāle, K.Valdemāra ielā 1, Daugavpils, Latvija

Foruma darba valoda: latviešu, lietuviešu, krievu un angļu val.

 

Foruma organizatori: Daugavpils pilsētas dome  sadarbībā ar Latgales plānošanas reģionu projekta Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007. – 2013. gadam projekta „Uzņēmējdarbības attīstības kapacitātes veicināšana Latgales – Utenas pārrobežu reģionā / akronīms Region Invest” ietvaros. Foruma programma 

02.08.2012, 00:51Aicinām piedalīties fotokonkursā!
Aicinām piedalīties fotokonkursā!

Vārkavas novada kultūras centrs izsludina fotokonkursu "Mēs savā novadā"! Konkursa nolikums

23.08.2012, 21:00Vakance (aktuāla līdz 14.09.2012)
Vakance (aktuāla līdz 14.09.2012)

 

Vārkavas novada dome Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā projekta „Speciālistu piesaiste Vārkavas novada pašvaldībā" ietvaros, vienošanās Nr. 1DP/1.5.3.1.0/11/IPIA/VRAA/012/127, konkursa kārtībā aicina pieteikties šādu speciālistu: SOCIĀLAIS DARBINIEKS (profesijas klasifikatora kods – 263501). Darba vieta Vārkavas novada pašvaldības Sociālais dienests, adrese: Kovaļevsku iela 4, Vārkava, Vārkavas pagasts, Vārkavas novads. Galvenie darba pienākumi, prasības un informācija pretendentiem (-ēm).
Lasīt vairāk...
30.07.2012, 14:49Vakance (aktuāla līdz 03.08.2012)
Vakance (aktuāla līdz 03.08.2012)

Vārkavas novada dome aicina pieteikties vakantajam LIETVEŽA amatam (uz nenoteiktu laiku). Galvenie darba pienākumi, prasības un informācija pretendentiem (-ēm).

13.07.2012, 09:38Apsekos jaunus bioloģiski vērtīgus zālājus
Apsekos jaunus bioloģiski vērtīgus zālājus

Zemkopības ministrija izsludina pieteikšanos zālāju apsekošanai, ar mērķi noteikt jaunus bioloģiski vērtīgus zālājus, par kuriem potenciāli varētu saņemt atbalstu Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma „Agrovides maksājumi” apakšpasākumā „Bioloģiskās daudzveidības uzturēšana zālājos”. Pieteikties varēs līdz 2013.gada 1. maijam.

Lasīt vairāk...
13.07.2012, 09:30Pārtikas piegāde vistrūcīgākajām personām
Pārtikas piegāde vistrūcīgākajām personām

Zemkopības ministrija informē, ka Latvijā sākta Eiropas Komisijas (EK) 2012. gada programmas „Pārtikas produktu piegāde no intervences krājumiem labdarības organizācijām izdalīšanai vistrūcīgākajām personām” īstenošana.

Lasīt vairāk...
03.07.2012, 10:04Pieņemti zināšanai saistošie noteikumi
Pieņemti zināšanai saistošie noteikumi

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā pieņemti zināšanai Vārkavas novada saistošie noteikumi. VARAM vēstule.

25.06.2012, 13:07Aicinām uz Pēterdienas pasākumu!

 

08.06.2012, 14:00Paziņojums par sabiedrisko apspriešanu

 

 

Saskaņā ar Vārkavas novada domes 2012.gada 29.maija lēmumu Nr.9, 7.§. sabiedriskajai apspriešanai tiek nodota Vārkavas novada attīstības programmas 2012.-2018.gadam 1.redakcija un Vides pārskatsnosakot sabiedriskās apspriešanas termiņu no šā gada 6.jūnija līdz 9.jūlijam.

Ar novada attīstības programmas 2012.-2018.gadam 1.redakcijas materiāliem laika posmā no š.g. 6.jūnija līdz š.g. 9.jūlijam var iepazīties: 

 • Vārkavas novada domē, 2.stāvā darba dienās no 8.00-12.30 un 13.00-16.30;
 • Vārkavas novada pagastu pārvaldēs;
 • Vārkavas novada domes mājas lapā  - Vārkavas novada attīstības programma 2012.- 2018.gadam.

Rakstiskus komentārus un priekšlikumus par Vārkavas novada attīstības programmas 1.redakciju iespējams iesniegt līdz 2012.gada 9.jūlijam:

 • Vārkavas novada dome, Vecvārkava, Skolas ielā 5, LV-5335;
 • ANKETU  sūtot pa pastu uz adresi: Vārkavas novada dome, Vecvārkava, Skolas ielā 5, LV-5335.

Komentāru un priekšlikumu sniegšanai lūdzam izmantot anketu, kas pieejama vietās, kur izvietoti materiāli, kā arī novada domes mājas lapā www.varkava.lv.

Novada attīstības programmas 1.redakcijas sabiedriskās apspriedes sanāksmes notiks:

 • 2012.gada 28.jūnijā plkst.11.00 Vanagos – Vanagu pamatskolā, Vanagi, Upmalas pagasts, Vārkavas novads;
 • 2012.gada 28.jūnijā plkst.13.00 Vecvārkavā - Vārkavas novada domē, Vecvārkava, Skolas ielā 5;
 • 2012.gada 28.jūnijā plkst.15.00 Vārkavā – Vārkavas pagasta pārvaldes telpās, Kovaļevsku ielā 4, Vārkava, Vārkavas pag., Vārkavas novads;
 • 2012.gada 29.jūnijā plkst.11.00 Piliškās – Pilišku saieta vietā, Pilskalna ielā 12-2, Vārkavas novads;
 • 2012.gada 29.jūnijā plkst.13.00 Arendolē – Arendoles saieta vietā,  Arendole, Rožkalnu pagasts, Vārkavas novads;
 • 2012.gada 29.jūnijā plkst.15.00 Rimicānos – Rožkalnu kultūras namā, Saules iela 8, Rimicāni, Rožkalnu pag., Vārkavas novads.

 Par Vārkavas novada attīstības programmas izstrādi un par sabiedrības līdzdalību atbildīgā persona: SIA Livland Projekta vadītāja Veldze Liepa, tel.: 67289882, e-pasts: veldze.liepa@livland.lv 

Trīs no aizpildītajām aptaujas anketām iegūs pārsteiguma balvu no SIA „Livland”. Sabiedriskās apspriešanas laikā Vārkavas novada domē, Vecvārkava, Skolas ielā 5, notiks pārsteiguma balvu izloze.

Informācijai:Vārkavas novada attīstības programmas 2012.-2018.gadam tiek sagatavota projekta „Vārkavas novada pašvaldības attīstības plānošanas kapacitātes paaugstināšana” ietvaros. Projekta mērķis ir paaugstināt teritorijas attīstības plānošanas kapacitāti Vārkavas novada pašvaldībā izstrādājot Vārkavas novada attīstības programmu.

28.06.2012, 10:32Zemeņu festivālā notiks pasaulē lielākās zemenes audzēšana
Zemeņu festivālā notiks pasaulē lielākās zemenes audzēšana

Šī gada 30. jūnijā un 1. jūlijā jau piekto gadu pēc kārtas Latvijas Augļkopju asociācija aicina visus zemeņu audzētājus un ēdājus uz tradicionālo Zemeņu festivālu, kas kā ierasts notiks pie tirdzniecības centra „Spice”. Šogad visiem festivāla dalībniekiem tiks piedāvāta vēl nebijusi iespēja kopīgiem spēkiem izaudzēt pasaulē lielāko zemeni, kā arī izspēlēt Latvijā lielāko vides spēli „Augļu un ogu labirints”. 

Lasīt vairāk...
27.06.2012, 08:51Studentu celtnieku vienību veterānu salidojums – augustā!
Studentu celtnieku vienību veterānu salidojums – augustā!

3., 4. un 5.augustā notiks kādreizējo studentu celtnieku vienību (SCV) veterānu trešais festivāls. Pirmajā festivālā 1999.gadā draudzīgo augstskolu (Rīgas Politehniskā institūta, Latvijas Valsts Universitātes, Liepājas Pedagoģiskā Institūta un Latvijas Lauksaimniecības Akadēmijas) aktīvākās vienības pulcējās Buses pilskalnā un 2009.gadā – Ķeguma pusē. Tie bija svētki tiem, kuros joprojām mājo studentiskais gars, atmiņas un kopā būšanas vēlme.  

Lasīt vairāk...
26.06.2012, 13:15Izsludināts projektu konkurss ES programmas "Progress" ietvaros
Izsludināts projektu konkurss ES programmas

ES programmas „Progress” ietvaros izsludināts projektu konkurss VP/2012/008 Supporting A Partnership For Enhancing Europe's Capacity To Tackle Demographic And Societal Change (Atbalsts partnerībai Eiropas kapacitātes celšanai, risinot problēmas saistībā ar demogrāfiskām un sabiedrības izmaiņām). 

Lasīt vairāk...
26.06.2012, 13:11Sieviešu tiesību institūts gatavo jaunu projektu un aicina pieteikties sadarbības partnerus Latvijā!
Sieviešu tiesību institūts gatavo jaunu projektu un aicina pieteikties sadarbības partnerus Latvijā!

Jūnijā Sieviešu tiesību institūts uzsācis projekta „Partnerība demogrāfiskām un sabiedrības izmaiņām” sagatavošanu, kuru paredzēts iesniegt Eiropas Savienības programmas „Progress” projektu konkursā VP/2012/008 (Supporting A Partnership For Enhancing Europe’s Capacity To Tackle Demographic And Societal Change) Briselē līdz š.g. 10. septembrim.Plānotais budžets 2013.-2015. gadiem EUR 227500,00. Sīkāka informācija

25.06.2012, 13:22Apmācības jauniešiem š.g. augustā, novembrī
Apmācības jauniešiem š.g. augustā, novembrī

Demokrātijai nav jābūt garlaicīgai un abstraktai! Tā neslēpjas tikai Briselē, demokrātiskās valsts institūcijās un politologu diskusijās. Tā var būt it visur. Ja vien paši to vēlamies saskatīt, veidot un aktīvi iesaistāmies!

Programmas „Jaunatne darbībā” ietvaros ir iespēja veidot Jauniešu demokrātijas projektus, tomēr šo iespēju izmantojuši tikai nedaudzi.

Tu vari situāciju mainīt, piedaloties apmācībās, kuru laikā Tev būs iespēja ne tikai vairāk uzzināt par Jauniešu demokrātijas projektiem un kā demokrātiju padarīt tuvāku jauniešiem, bet arī sadarbībā ar partneriem izstrādāt jauniešu demokrātijas projektus, ko vēlāk kopā īstenot. Nelaid garām šo iespēju! Apmācību programma.

Pēdējo reizi izmaiņas veiktas: 23.07.2019 15:39:32

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: dome [et] varkava.lv
Atbildīgais par mājas lapas saturu: Eva Kondavniece
Tālrunis: 20385972

Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »