Vārkavas novada informatīvais portāls
Vārda dienas 11.04.2021 19:12
Helmanis, Vilmārs
Dienas teikums

Cilvēks nekad nevar būt brīvs no pienākuma. (A. Bels)

13.03.2019, 10:02Vārkavas novada Sociālās aprūpes centrs "Vārkava" aicina darbā aprūpētāju
Vārkavas novada Sociālās aprūpes centrs

 

Vārkavas novada Sociālās aprūpes centrs (reģ. Nr.90012009970) aicina darbā aprūpētāju (prof. kods 5322 02)  uz nenoteiktu laiku.

 

Galvenie amata pienākumi:

 

-     veikt klientu aprūpi sociālā darba speciālista uzraudzībā saskaņā ar klienta individuālo sociālās aprūpes plānu;

-    palīdzēt personām, kuras pašas sevi nevar aprūpēt, t.i., veikt klientam ikdienas higiēnas procedūras;

-     sakārtot matus;

-     palīdzēt apgulties vai piecelties no gultas vai krēsla;

-    palīdzēt apģērbties, nomazgāties, apmainīt gultas veļu;

-    sekot klienta apģērba un veļas tīrībai, ja nepieciešams apmainīt to, sekot apavu kārtībai, tīrībai;

-    veikt klienta ēdināšanu atbilstoši klienta spējām, vēlmēm;

 

Lasīt vairāk...
13.03.2019, 10:00Vārkavas novada Sociālās aprūpes centrs "Vārkava" aicina darbā apkopēju
Vārkavas novada Sociālās aprūpes centrs

Vārkavas novada Sociālās aprūpes centrs „Vārkava”  (reģ. Nr.90012009970) aicina darbā apkopēju (prof. kods 9112 01)  uz nenoteiktu laiku.

 


Galvenie amata pienākumi:

-          Telpu uzturēšana tīrībā;

-          Kabinetu, palīgtelpu, koridoru, zāles, ēdamzāles uzkopšana;

-          Logu un to rāmju mazgāšana 2x gadā;

-          Durvju, sienu, krēslu, galda kāju mazgāšana;

-          Tualetes telpu, izlietņu, klozetpodu mazgāšana un dezinficēšana;

-          Rūpējas par istabas augiem;

-          Atkritumu izvākšana;

-          Darba instrumentu marķējuma ievērošana;

-          Sanitāro normu ievērošana;

-           Spēja strādāt komandā.

Lasīt vairāk...
13.03.2019, 09:49Vārkavas novada Sociālās aprūpes centrs "Vārkava" aicina darbā pavāra palīgu
Vārkavas novada Sociālās aprūpes centrs

Vārkavas novada Sociālās aprūpes centrs „Vārkava” (reģ. Nr.90012009970) aicina darbā pavāra palīgu (prof. kods 9412 01)  uz nenoteiktu laiku.


Galvenie amata pienākumi:
-    gatavot sagataves;

-    atbilstoši ēdienam  sagriezt pārtikas produktus;

-    veikt dārzeņu pirmapstrādi, termisko apstrādi;

-    uzkopt pārtikas bloku atbilstoši sanitārajām normām;

-    sanitāro normu ievērošana;

-    spēja strādāt komandā.

 

Papildu prasības:

-    spēja organizēt savu darbu;

-    godprātīga attieksme pret darba pienākumiem un augsta atbildības sajūta.

Lasīt vairāk...
12.03.2019, 15:29Noskaidroti novada spēcīgākie galda tenisa un novusa spēlētāji

Vārkavas novadā sports ir lielā cieņā — ar fiziskām aktivitātēm nodarbojas ne tikai Vārkavas vidusskolas audzēkņi, bet arī novada pieaugušie un seniori. Vārkavas novada dome visiem novada iedzīvotājiem  nodrošina iespēju darba dienu vakaros bezmaksas apmeklēt skolas sporta zāli, lai jebkurš varētu nodarboties ar sev tīkamu aktīvu brīvā laika pavadīšanu.

 

       

 9. martā Vārkavas vidusskolā norisinājās atklātie čempionāti galda tenisā un novusā. Tenisa čempionāts bija organizēts vairākās grupās – jaunieši, sievietes un vīrieši. Sieviešu grupā pirmās trīs vietas ieguva Janīna Praņevska, Viktorija Neištadte un Dagnija Dudarjonoka. Jauniešu grupā Dāvis Salcevičs, Deniss Kirilovs un Andis Briška. Visvairāk pārstāvēta bija vīriešu grupa, sīvās cīņās uzvaru guva paši veiksmīgākie un spēcīgākie —Dzintars Cimdiņš, Tālis Krēsliņš un Juris Praņevskis.

Lasīt vairāk...
26.02.2019, 15:06Atklātie čempionāti galda tenisā un novusā

Lai popularizētu aktīvu dzīvesveidu, 9. martā Vārkavas vidusskolā notiks atklātais galda tenisa čempionāts un atklātais novusa čempionāts. Aicināti piedalīties visi interesenti! Vairāk informācijas nolikumā.

20.02.2019, 12:2610.martā Vārkavas Tautas namā koncerts

06.03.2019, 10:40Aizvadīts čempionāts volejbolā

Ar mērķi popularizēt aktīvu dzīvesveidu un volejbolu iedzīvotāju vidū 2. martā Vārkavas vidusskolā notika atklātais čempionāts volejbolā, kurā piedalījās vairākas vietējo un kaimiņu novadu volejbolistu komandas. Ļoti sīvā konkurencē un spraigās spēlēs astoņu stundu laikā, tika noskaidroti čempiona uzvarētāji. Pirmo vietu izcīnīja volejbola komanda “Preiļi”, otro vietu “Līksna”, trešo Vārkavas novada komanda “Nodokļu nemaksātāji”. Apsveicam visus uzvarētājus un dalībniekus!

 

06.03.2019, 10:30Jautrā Meteņdiena Piliškās

Metenis senajā Saules kalendārā ir jauna gada, jauna pavasara sākums, tāpēc tā ir pati skanīgākā, skaļākā un priecīgākā budēļu diena. Jau desmito gadu ar dziesmām, rotaļām un jautrām izdarībām Vārkavas novada Piliškās tika atzīmēta Meteņdiena.

“Tradicionālā šļūkšana no kalna ar ragavām un citi sniega prieki šogad izpalika, jo sniega vairs nav. Bet tā vietā bija jaunas atrakcijas. Šogad bijām arī izgatavojuši salmu lelli — dedzināšanai. Tradicionālās zirgu izjādes vietā bija iespēja pavizināties zirga ratos, kas mūsdienās ir eksotiska lieta, par to ir liela interese jaunākajai paaudzei. Pasākuma apmeklētāji bija ieradušies maskās un interesanti tas, ka tradicionālajām maskām nāk klāt jaunas, piemēram, dinozaura” pastāstīja Vārkavas Novadpētniecības muzeja vadītāja un pasākuma iniciatore Elvīra Āboliņa.

 

Lasīt vairāk...
04.03.2019, 09:14Senioru deju kopa “Dzīves virpulī” meklē jaunus dejotājus
Senioru deju kopa “Dzīves virpulī” meklē jaunus dejotājus

Pašreiz  "Dzīves virpulī" kolektīvā ir dejotājas no 45 gadiem un vecākas, bet gadiem nav nozīmes. Lūdzam visas dāmas un kungus, dejot gribētājus  piebiedroties mūsu kolektīvam, nenožēlosiet! Tomēr mācīties vajadzēs. MĒĢINĀJUMI MUMS NOTIEK NEDĒĻĀ VIENU REIZI – TRĪS STUNDAS, PIRMDIENĀS. Tomēr, ja nepieciešams, reizēm pamainām laikus, lai varētu mēģinājumus apmeklēt visas dejotājas.

Mums ir daudz draugu gan Latvijā, gan Lietuvā, gan Igaunijā, tāpēc koncertējam bieži un daudz, tas ir ļoti interesanti.

Lūdzu ļaujiet sev to prieku būt kopā ar sev līdzīgiem, lai piepildītu savu dzīvi ar prieku un interesantu nodarbi. Neviena no mums nav profesionāla dejotāja, bet iemācīties varējām un varēsiet arī jūs. Ļoti gaidām Jūs pie mums! Ļoti jauki būtu, ka nāktu abi ģimenes cilvēki kopā!

Kolektīva vadītājas Larijas Lazdānes telefona numurs: 29609452.

Varat vienoties braukt arī no novada attālākām vietām. Viss ir iespējams!  Gaidām, ļoti, ļoti!

 

Senioru deju kopa "Dzīves virpulī"

 

01.03.2019, 12:23Paziņojums par publisko apspriešanu

Vārkavas novada pašvaldība un SIA "ZVIDZE" veic publisko apspriešanu "Valsts nozīmes ūdensnotekas Feimanka, Ūsik kods 4234:01, pik 251/00-351/00 un pik .495/72-595/00 Silajāņu un Riebiņu pagastos, Riebiņu novadā, Preiļu pagastā, Preiļu novadā un Vārkavas pagastā, Vārkavas novadā atjaunošanu" būvprojekta izstrādei, ko izstrādā SIA  "ZVIDZE" pēc Valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi" pasūtījuma.

Apspriede norisināsies 2019.gada 15.martā plkst. 16.00 Preiļu novada Labklājības pārvaldes zālē, Aglonas ielā 1a, Preiļos. Varēs iepazīties ar būvniecības ieceres dokumentāciju, tai skaitā vizuālo risinājumu un aprakstu par iecerētās būvniecības tehnoloģisko risinājumu, uzdot sev interesējušos jautājumus projektētājam SIA "ZVIDZE" pārstāvim un pašvaldības amatpersonai.

Būvneicības ierosinātājs:  Valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību  Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi", tālr.:  25461211.

Būvprojekta izstrādātājs: SIA "ZVIDZE", Reģ. nr. 45403018630, "Rasiņas", Ošupes pag., Madonas nav., LV- 4831, haralds.gailums@inbox.lv, 26458391.

27.02.2019, 10:04Jauniešu sadraudzības pasākums Aizkalnē

Saulainā 22. februāra pēcpusdienā, astoņi Vārkavas novada jaunieši devās uz Aizkalnes Tautas namu, lai kopā ar Preiļu novada jauniešiem, piedalītos sadraudzības spēļu pasākumā. Pasākums sākās ar radošu aktivitāti – rokassprādžu izgatavošanu, kuras laikā katrs jaunietis priekš sevis varēja izgatavot rokassprādzi, izmantojot krāsainus diegus, dažādu krāsu pērles un arī uzgriežņus.

Pēc radošas darbošanās, jaunieši tika sadalīti jauktās komandās, lai varētu piedalīties jautrajā stafetē.

 

 

 

Lasīt vairāk...
22.02.2019, 15:52Vārkavas novada dome kārtējā sēde
Vārkavas novada dome kārtējā sēde

Vārkavas novada domes kārtējā sēde notiks š.g. 26. februārīī plkst. 10.00 Vecvārkavā, Skolas ielā 5, Kultūras centra zālē. Sēdes darba kārtība.

21.02.2019, 08:41LRTA “Ezerzeme” aicina uz biedru kopsapulci un organizē gidu kursus

12.martā pl. 13.00 viesu mājā “Zaļā sala” (Rēzeknes nov. Greiškānu pag. Litavnieki) Latgales reģiona tūrisma asociācija “Ezerzeme” aicina pulcēties visus savus biedrus uz kopsapulci, lai pārrunātu aktuālākos jautājumus. Darba kārtībā – asociācijas paveiktie darbi un plāni šim gadam, gada pārskata apstiprināšana, valdes pārvēlēšana, izmaiņas statūtos. Pieteikšanās sava novada TIC vai e-pasts: tic@ludza.lv  

Aicinām iestāties arī jaunus biedrus, kopā darboties un veicināt Latgales tūrisma attīstību!

Tāpat LRTA “Ezerzeme” aicina privātpersonas vai speciālistus pieteikties gidu kursos, kas notiks šī gada  5. un 6. martā no pl. 10.00 Rēzeknes TIC telpās (Krasta iela 31, Rēzekne). Obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa e-pastu tic@rezekne.lv.  Gidu kursus  organizē un apmaksā LRTA “Ezerzeme”. Pēc apmācībām gidi varēs vadīt ekskursijas pa Latgali, nokārtojot juridisko statusu, piemēram, reģistrēties kā pašnodarbinātās personas. Personām, kuras nav asociācijas biedri, kursi par maksu – 10,00 euro personai.

Informāciju sagatavoja: LRTA “Ezerzeme”

Vairāk informācijas: Līga Kondrāte, ligakondrate@inbox.lv

20.02.2019, 12:09Vārkavas novada pašvaldības domes 20. februāra ārkārtas sēdē tika nolemts ierobežot pašvaldības autoceļu lietošanu
Vārkavas novada pašvaldības domes 20. februāra ārkārtas sēdē tika nolemts ierobežot pašvaldības autoceļu lietošanu

20. februārī Vārkavas novada domes ārkārtas sēdes laikā, tika nolemts ierobežot transportlīdzekļu satiksmi pa Vārkavas novada pašvaldības autoceļiem no 2019. gada 21. februāra līdz atsevišķam domes lēmumam par satiksmes ierobežojumu atcelšanu.

Aizliegta transportlīdzekļu ar pilnu masu virs 7 t (septiņām tonnām) kustība pa pašvaldības autoceļiem visā to garumā, saskaņā ar tabulā norādīto ceļu sarakstu.

 

Lasīt vairāk...
20.02.2019, 07:45Vārkavas novada domes ārkārtas sēde
Vārkavas novada domes ārkārtas sēde

Vārkavas novada domes ārkārtas sēde notiks š.g. 20. februārī  plkst. 08.15 Vecvārkavā, Skolas ielā 5, Kultūras centra zālē. Sēdes darba kārtība.

18.02.2019, 15:29Seminārs par sadzīves ķīmijas izmantošanu mājsaimniecībās

14.02.2019, 15:17Vārkavas novada domes komiteju sēde
Vārkavas novada domes komiteju sēde

Vārkavas novada domes Finanšu komitejas, Sociālo, izglītības un kultūras jautājumu komitejas, Attīstības un infrastruktūras komitejas apvienotā sēde notiks š. g.  19. februārī plkst. 08:30 Vecvārkavā, Skolas ielā 5, Kultūras centra zālē. Sēdes darba kārtība.

11.02.2019, 10:06Atvērto durvju diena Sociālās aprūpes centrā "Vārkava"
Atvērto durvju diena Sociālās aprūpes centrā

20. februārī Sociālās aprūpes centrā «Vārkava» (Skolas iela 1, Vārkava, Vārkavas pag., Vārkavas nov.) būs  Atvērto durvju diena! Šajā dienā visi interesanti ir aicināti laikā no 09.00 līdz 15.00, apmeklēt Sociālās aprūpes centru, apskatīt izremontētās telpas un iegūt noderīgu informāciju par Aprūpes centra funkcijām un piedāvātajiem pakalpojumiem. Informē Sociālās aprūpes centra «Vārkava» vadītāja  Lidija Krasnais (tālrunis uzziņām 28440356).

 

15.02.2019, 08:52Vārkavas novada iedzīvotāju sapulces aizvadītas

Ar mērķi informēt novada iedzīvotājus par Vārkavas novada domes attīstības programmas 2019. – 2025. izstrādi,  Vārkavas novada dome 12. un 13. februārī rīkoja iedzīvotāju sapulces. Sapulču laikā plānošanas dokumenta izstrādātāja SIA “DK Projects” pārstāve Daina Kriviņa klātesošos informēja par Vārkavas novada Attīstības programmas 2019.-2025. gadam izveides gaitu.  Novada iedzīvotāji tika aicināti izteikt savu redzējumu par novada attīstības virzieniem.

 

Lasīt vairāk...
14.02.2019, 16:07Vārkavas novada dome aicina darbā sociālo darbinieku
Vārkavas novada dome aicina darbā sociālo darbinieku

Vārkavas novada pašvaldība (Reģ. Nr. 90000065434) aicina pieteikties sociālā darbinieka  vakancei (profesijas kods 263501) darbam Vārkavas novada Sociālajā dienestā uz nenoteiktu laiku.

 

 

 

Prasības amata pretendentiem/-ēm:

 • Otrā līmeņa profesionālā augstākā vai akadēmiskā izglītība sociālajā darbā;
 • Valsts valodas prasme, vēlamas krievu valodas zināšanas, saskarsmē ar klientiem, kuriem dzimtā valoda ir krievu valoda;
 • Prasme orientēties normatīvajos aktos un pielietot tos darbā;
 • Saskarsmes kultūra, prasme kontaktēties ar cilvēkiem;
 • Labām prasmēm darbā ar datoru (MS Office) un  biroja tehniku;
 • Spēja strādāt stresa apstākļos;
 • Spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus, savas kompetences ietvaros;
 • Praktiskā pieredze sociālajā darbā un pieredze darbā ar programmu „Sociālās palīdzības administrēšanas programma” (SOPA) tiks uzskatīta par priekšrocību;
 • Autovadītāja B kategorijas apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību.

 

Lasīt vairāk...
14.02.2019, 14:51Vārkavas Novadpētniecības muzejs aicina apskatīt izstādes Vārkavā
Vārkavas Novadpētniecības muzejs aicina apskatīt izstādes Vārkavā

No 11. februāra  līdz 31. martam Vārkavas pagasta pārvaldē (Kovaļevsku ielā 4, Vārkavā) ir apskatāma biedrības “Latvijas Zemnieku federācija” fotogrāfiju izstāde “Latvijas lauki gadsimtu griežos”, kura veidota par godu Latvijas simtgadei.

Vārkavas Tautas namā (Kovaļevsku iela 5) līdz aprīlim būs apskatām fotogrāfiju izstāde “Pastkastes stāsts”.

Izstādes atvērtas darbdienās no plkst. 8:00 līdz 16:00.

Brīvdienās muzeja un izstāžu apskate iepriekš jāpiesaka, zvanot pa tālr.:  27099432.

 

08.02.2019, 11:1512. februārī notiks Vārkavas novada domes ārkārtas un komiteju sēdes
12. februārī notiks Vārkavas novada domes ārkārtas un komiteju sēdes

12. februārī Vārkavas novada domes Kultūras centra zālē  (Skolas ielā 5, Vecvārkavā)  plkst. 08.30 notiks Vārkavas novada domes ārkārtas sēde. Sēdes darba kārtība. Plkst. 09.00 notiks Vārkavas novada domes Finanšu komitejas, Sociālo, izglītības un kultūras jautājumu komitejas, Attīstības un infrastruktūras komitejas apvienotā sēde. Sēdes darba kārtība.

 

 

30.01.2019, 15:46Vārkavas novada dome aicina aizpildīt aptaujas anketas un apmeklēt iedzīvotāju sapulces
Vārkavas novada dome aicina aizpildīt aptaujas anketas un apmeklēt iedzīvotāju sapulces

Vārkavas novada dome, sadarbojoties ar SIA “DK Projects”, šobrīd izstrādā Vārkavas novada attīstības programmu 2019.-2025. gadam. Šobrīd ikvienam Vārkavas novada iedzīvotājam un uzņēmējam ir iespēja izteikt savu viedokli, aizpildot aptaujas anketas Vārkavas novada iedzīvotājiem un aptaujas anketas Vārkavas novada uzņēmējiem. Elektroniski anketas pieejamas internetvietnē varkava.lv, saņemt drukātas anketas iespējams Vārkavas novada domes kancelejā, Rožkalnu pagasta pārvaldē, Vārkavas pagasta pārvaldē, IAC Vanagi, anketas iespējams saņemt arī visās novada bibliotēkās. Anketas lūdzam aizpildīt un iesniegt līdz 2019. gada 13. februārim.

 

Anketa Vārkavas novada iedzīvotājiem (lai lejupielādētu, nospiediet).

Anketa Vārkavas novada uzņēmējiem (lai lejupielādētu, nospiediet).

Aizpildītas anketas, lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi: aptauja@varkava.lv.

Drukātā formātā anketas saņemt un aizpildīt būs iespējams arī iedzīvotāju sapulcēs, kas šogad tiks rīkotas ar mērķi informēt iedzīvotāju par attīstības programmas izstrādāšanu.

 Iedzīvotāju sapulces notiks:

12.02.2019.  12:00 Vārkavas novada domes Kultūras centra zālē.

12.02.2019. 14:00 Rožkalnu Kultūras namā.

 

13.02.2019. 10:00 Vārkavas Tautas namā.

13.02.2019. 13:00 IAC "Vanagi" zālē.

 

Lasīt vairāk...
01.02.2019, 09:30Veselības diena Vārkavā un Pilišķos

08.02.2019, 11:34Vārkavas novada pašvaldība aicina pieteikties saimniecības daļas vadītāja vakancei darbam Sociālās aprūpes centrā “Vārkava” uz nenoteiktu laiku
Vārkavas novada pašvaldība aicina pieteikties saimniecības daļas vadītāja vakancei darbam Sociālās aprūpes centrā “Vārkava” uz nenoteiktu laiku

Vārkavas novada pašvaldība (Reģ. Nr. 90000065434) aicina pieteikties saimniecības daļas vadītāja vakancei (profesijas kods 5151 03) darbam Sociālās aprūpes centrā “Vārkava” uz nenoteiktu laiku.

 

Galvenie darba pienākumi:

 • Uzraudzīt sociālās aprūpes centra apkopēju, sētnieka darbu;
 • Uzraudzīt Valsts probācijas dienesta klientu nodarbināšanu piespiedu darbos un NVA programmās iesaistīto personu darbu;
 • Piedalīties saimniecisko preču iegādes, uzskaites, un izsniegšanas organizēšanā;
 • Kontrolēt pakļauto darbinieku izpildīto darba kvalitāti, darba laika ievērošanu, un uzticēto darba rīku, priekšmetu, materiālu un mehānismu saglabāšanu un racionālu izmantošanu;
 • nodrošināt un organizēt saimniecisko darbību sociālās aprūpes centrā;
 • ievērot darba kārtību un ētikas normas.

 

 

 

Lasīt vairāk...
05.02.2019, 12:05 Autobusa maršruts «Preiļi-Vārkava-Upmala-Duntišķi» netiks mainīts

Jau iepriekš tika ziņots, ka uz eksperimenta laiku nu 1. novembra līdz 31. janvārim tika pagarināts autobusa maršruta «Preiļi - Upmala - Duntišķi» galapunkts līdz Kalupei. Vārkavas novada dome, 30. janvārī saņēmusi Latgales plānošanas reģiona vēstuli, kurā  tiek paziņots, ka,  pamatojoties uz 2019. gada 18. janvāra Sabiedriskā transporta padomes sēdes lēmumu, ir veikti grozījumi  maršrutā Nr. 6982 "PreiļiVārkava-Upmala-Duntišķi". Līdz ar to, autobuss, kursēs tikai līdz Duntišķiem, kā līdz šim (pl. 6:50 un 15:35 no Preiļiem, pl. 7:40 un 16:30 no Duntišķiem otrdienās un ceturtdienās).
 

05.02.2019, 11:56Vārkavas novada bibliotēkās lasītājiem būs pieejams žurnāls «IR»
Vārkavas novada bibliotēkās lasītājiem būs pieejams žurnāls «IR»

Vārkavas novada bibliotēkās no 2019. gada 1.februāra līdz 2020.gada 31.janvārim bibliotēkas lasītājiem būs piejams žurnāls «IR».  Tas ir kļuvis iespējams, pateicoties no Rudzātu puses nākušās  Lilitas Beķeres vadītā uzņēmuma  SIA «Numeri» dāvinājumam. Žurnāls iznāk reizi nedēļā - ceturtdienā. Tas ir neatkarīgs, godīgs un dumpiniecisks nedēļas žurnāls, kas par savu misiju uzskata stāstīt interesanti par svarīgo ekonomikā, kultūrā, politikā un sabiedriskajā dzīvē, sniedzot   kvalitatīvu un objektīvu informāciju.

23.01.2019, 16:38Vārkavas novada domes kārtējā sēde
Vārkavas novada domes kārtējā sēde

Vārkavas novada domes kārtējā sēde notiks š.g. 29. janvārī plkst. 10.00 Vecvārkavā, Skolas ielā 5, Kultūras centra zālē. Sēdes darba kārtība.

24.01.2019, 12:17Var pieteikties pašvaldības valdījumā esošo zemju iznomāšanai
Var pieteikties pašvaldības valdījumā esošo zemju iznomāšanai

Informācija par Vārkavas novada pašvaldības valdījumā esošajām lauksaimniecībā iznomājamām zemes vienībām. Pieteikšanās termiņš līdz 28.02.2019. Ja uz zemes vienību piesakās vairāk par vienu pretendentu, tiek rīkota nomas tiesību izsole. Sīkāka informācija pie Vārkavas novada zemes lietu speciālista (mob. 26562334).

Upmalas pagasts

 

N.p.k.

Kadastra apzīmējums

Platība ha

Zemes vienības atrašanās vieta (sādža)

1.

76900010401

0,50

 Pūgaiņi

2.

76900010101

3,90

 Šķilteri

3.

76900010407

4,80

Šķilteri

4.

76900020188

0,90

 Mačāni

5.

76900040144

*1,5

Zabludnīki

6.

76900020202

0,2

Zūsini

7.

76900040405

0,2

Vepri

 

Lasīt vairāk...
23.01.2019, 08:34Vārkavas novada Sociālais dienests informē, ka paplašināts ES pārtikas un materiālās palīdzības atbalsta saņēmēju loks
Vārkavas novada Sociālais dienests informē, ka paplašināts ES pārtikas un materiālās palīdzības atbalsta saņēmēju loks

18.12.2018. Ministru Kabinets (MK) ir apstiprinājis grozījumus 25.11.2014. MK noteikumos Nr.727 “Darbības programmas “Pārtikas un pamata materiālās palīdzības sniegšana vistrūcīgākajām personām 2014.–2020.gada plānošanas periodā” īstenošanas noteikumi”.

Grozījumi paredz, ka no 2019. gada 1.janvāra Eiropas Atbalsta fonda atbalstu papildus varēs saņemt arī maznodrošinātas personas vai ģimenes, kuru vidējie ienākumi mēnesī nepārsniedz EUR 242,00, līdzšinējo EUR 188,00 vietā. Pašvaldībās, kurās maznodrošinātas personas vai ģimenes ienākumu līmenis noteikts mazāks par 242 eiro, Fonda vistrūcīgākajām personām atbalstu varēs saņemt visas maznodrošinātās personas vai ģimenes (personas statusu jābūt iedrukātai speciālai atzīmei, ka ģimene (persona) atbilst EAFVP atbalsta saņemšanas nosacījumiem.

 

Lasīt vairāk...
Pēdējo reizi izmaiņas veiktas: 23.07.2019 15:39:32

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: dome [et] varkava.lv
Atbildīgais par mājas lapas saturu: Eva Kondavniece
Tālrunis: 20385972

Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »