Vārkavas novada informatīvais portāls
Vārda dienas 16.12.2019 02:58
Alvīne
Dienas teikums

Nu, galu galā laime vienmēr - vairāk vai mazāk - ir ilūzija. /Regīna Ezera/

 

 

Noskrien savu kilometru Vārkavā, Rimicānos un Vecvārakvā!


Noskrien savu kilometru Vārkavā, Rimicānos un Vecvārakvā!


Noskrien savu kilometru Vārkavā, Rimicānos un Vecvārakvā!19.maijā plkst. 19.00 Kultūras centra zālē (Skolas ielā 5, Vecvārkavā) notiks izstādes atklāšana «Stāsts par dzimtām».  Plkst. 21.00 visi interesenti varēsapskatīt Vārkavas Novadpētniecības muzeja ekspozīcijas  (Kovaļevsku iela 4, Vārkava). Plkst. 22.00 tiks demonstrēta Latvijas simtgades filma  «Baltu ciltis». (Filma ir par 13. gadsimta baltu tautām, kas vēlāk izveidoja latviešu nāciju. Uzmanību! Filmā ir iekļautas kaujas ainas ar nepatīkamiem skatiem!)


Vārkavas novada vidusskolēni 11. maijā sniegs svētku koncertu


Deju grupas "Pašām patīk" 16 gadu pastāvēšanas koncerts


12. maijā plkst. 11:00 Vecvārkavas estrādē viesosies Dikļu kultūras un tūrisma informācijas centra amatierteātris ar Danskovītes izrādi "Antons un Anne" 2.daļas "Kāzu gada jubileja"


Pavasara gadatirgus 12.maijā


Biedrības "Vārkavas novada pensionāri" pasākums


Donoru diena


Maijā “Clean R” tīrības dienas Vārkavas novadā

Maijā Vārkavas novada iedzīvotājiem tradicionāli tiek dota lieliska iespēja bez maksas atbrīvoties no sadzīvē nederīgām un savu laiku nokalpojušām elektriskām un elektroniskām iekārtām.

Elektriskās un elektroniskās iekārtas ir ledusskapji, veļas un trauku mazgājamās mašīnas, elektriskās krāsniņas un radiatori, putekļu sūcēji, fēni, gludekļi, kafijas automāti, tosteri, datori, monitori, printeri, televizori, radioaparāti, urbjmašīnas, mobilie tālruņi un citas iekārtas.

 

Elektriskās un elektroniskās iekārtas varēs nodot 2018. gada 6. maijā:  

 

Uzmanību! Iekārtām jābūt neizjauktām vai droši iepakotām, lai tās neizdala cilvēka veselībai un dzīvībai kaitīgās vielas!

 

Kāpēc jānodod pārstrādei?

Elektriskās un elektroniskās iekārtas ir videi kaitīgie atkritumi, ko nedrīkst mest sadzīves atkritumu konteineros. Šīs iekārtas satur sastāvdaļas, kas, nonākot vidē vai saskarē ar cilvēku, var būt ļoti kaitīgas. Nododot šos priekšmetus videi draudzīgai pārstrādei, Jūs ne vien atbrīvosiet savu mājokli no nederīgām lietām, bet arī saudzēsiet dabu! Nodotā tehnika tālāk nonāks pārstrādes cehos, kur to izjauks, atdalot plastmasu un citas pārstrādei derīgās sastāvdaļas. 

 

"Clean R" tīrības dienas Vārkavas novadā tiek organizēts sadarbībā ar Vārkavas novada domi


Pavasara gadatirgus 12.maijā


Nodod plēvi! Viens un divi!


Nodod plēvi! Viens un divi!

Ja saimniecībā sakrājusies plēve, plastmasas maisi un kannas, kas vairs nenoder ikdienas darbos - nekrāj, nodod to pārstrādei. Vides pakalpojumu sniedzējs SIA “Clean R” sadarbībā ar Vārkavas novada pašvaldību piedāvā Vārkavas iedzīvotājiem un uzņēmējiem sakopt savus īpašumus, un 2018.gada 30.maijā nododot pārstrādei plastmasas iepakojumu. Plēves nodošanas tarifs ir 9.95 EUR/m3 bez PVN.

 

Aicinām nodot:

  • agroplēvi;
  • dārza plēvi;
  • ruļļu ietinamo plēvi;
  • skābsiena plēvi;
  • iepakojuma plēvi;
  • polipropilēna maisus;
  • plastmasas kannas.

Iepriekš piesakot izvešanu zvanot uz tālr.20399639 vai rakstot e-pastu linda.pudule@varkava.lv obligāti norādot prognozējamo apjomu. Pieteikties var līdz 2018.gada 18.maijam.

 

SIA “Clean R” un Vārkavas novada pašvaldība aicina saudzēt Latvijas dabu - neizmet un nededzini atkritumus!

 


Pēdējo reizi izmaiņas veiktas: 23.11.2010 10:18:22

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: dome@varkava.lv
Atbildīgais par mājas lapas saturu: Marika Smane
Tālrunis: 20385972

Veselā miesā vesels gars
Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »