Vārkavas apvienības pārvaldes ziņas
Vārda dienas 03.10.2023 00:55
Elza, Ilizana
Dienas teikums

Mīlestība ir vienīgais, kas dara dzīvi panesamu, kas līdzsvaro bezjēgu. /Benita Veisberga/

Aizvadīts senioru atpūtas pasākums

8. oktobrī Preiļu novada Rožkalnu pagastā notika senioru atpūtas pasākums, kurā piedalīties tika aicināti visi Preiļu novada seniori un viņu draugi.

Pasākuma apmeklētājus sveica Preiļu novada pašvaldības priekšsēdētājs Ārijs Vucāns. Viņš izteica pateicību par senioru ieguldīto darbu ģimenēs, saimniecībās, sabiedriskajā dzīvē un aicināja tikties arī darba sarunās, kuru laikā vēlas uzklausīt, kas senioriem sakāms par dzīvi jaunajā Preiļu novadā. Savu svētku uzrunu Preiļu novada domes priekšsēdētāja otrā vietniece Anita Brakovska uzsāka ar pateicību visiem senioriem par kopā būšanu un saņemto atbalstu. Lai dvēselēs mājo prieks un visiem klātesošajiem ir ļoti laba veselība, un Dieva svētība — novēlēja Anita Brakovska. Par ieguldījumu sabiedriskajā dzīvē Jāzepam Lazdānam un Bonifācijam Vaivodam Preiļu novada Pensionāru biedrības priekšsēdētāja Marija Briška pasniedza atzinības rakstus. Pateicības vārdus saviem biedriem teica arī Vārkavas novada pensionāru biedrības pārstāve Marija Gavare.

Pasākumu ar krāšņajiem deju priekšnesumiem kuplināju Rožkalnu pagasta senioru deju grupa “Dzīves virpulī”. Savukārt, ar muzikāliem sveicieniem uzstājās enerģiskā etnoroka grupa “Laimas muzykanti”. Pasākuma otrajā daļā balli spēlēja vietējo pašdarbnieku apvienība “Večerinkys muzykanti”. Par konkursiem un pasākuma jautrību gādāja Ināra Urča un Ingrīda Freiberga, kuras bija iejutušās topošo aktrišu lomās.

Vārkavas apvienības pārvaldes Kultūras centrs pateicas visiem palīgiem par jaukā pasākuma īstenošanu!

 

Vārkavas apvienības pārvaldes

sabiedrisko attiecību speciāliste  Dagnija Dudarjonoka

 


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 27.10.2021 10:54:26

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: varkava@preili.lv

Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »