Vārkavas apvienības pārvaldes ziņas
Vārda dienas 02.10.2023 23:19
Ilma, Skaidris
Dienas teikums

Mīlestība ir vienīgais, kas dara dzīvi panesamu, kas līdzsvaro bezjēgu. /Benita Veisberga/

Vārkavas apvienības pārvaldē pakalpojumu sniegšana ir ierobežota

Pamatojoties uz straujo Covid-19 vīrusa izplatību un Ministru kabineta rekomendācijām, no 11. oktobra Vārkavas apvienības pārvaldes un pagastu pārvaldēs pakalpojumu sniegšana ir ierobežota.

Iesniegumus, tāpat kā iepriekš, iespējams nodot ievietojot kastītēs Vārkavas apvienības pārvaldes un pagastu pārvalžu ēku priekštelpās vai izmantojot www.latvija.lv.

Nepieciešamības gadījumā ar Vārkavas apvienības pārvaldi var sazināties pa tālruni 65329632 vai e-pasts varkava@preili.lv. Pašvaldības iestāžu un struktūrvienību darbinieku kontaktinformācija pieejama šeit: http://varkava.lv/lv/kreisa-izvelne/kontakti.

Ja vēlaties apmeklēt Vārkavas apvienības pārvaldes kasi, lūdzu, sazinieties ar kasieri pa tālr. nr.: 29129858. Kasiere apkalpos klientus pirmā stāva  3. kabinetā!

 

Aicinām iedzīvotājus būt piesardzīgiem, sabiedriskās vietās lietot maskas, pastiprināti mazgāt vai dezinficēt rokas, ievērot distanci un ierobežot klātienes tikšanās telpās. Būsim atbildīgi, rūpēsimies par savu un līdzcilvēku veselību!


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 27.10.2021 10:54:26

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: varkava@preili.lv

Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »