Vārkavas apvienības pārvaldes ziņas
Vārda dienas 05.12.2022 12:10
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Dienas teikums

Pasaulei nav gala, un debesīm nav malas. Īstā dzīve ir liela kā pasaule un augsta kā debesis. /Kārlis Skalbe/

Skolas ziņas. Vasarai pa pēdām

15. septembrī pārgājienos devās 1.-12. klašu skolēni, kuri šajā piedzīvojumā guva ne vien priecīgas emocijas, bet arī neaizmirstamas atmiņas. Katra klase devās uz kopīgi izvēlētām vietām gan pa ierastiem, gan vēl nepazīstamiem, taču nu jau iepazītiem ceļiem.

1.klase iepazina māju “Liniņi” jaukumus; 2. klase baudīja Līksnas muižas parka skaistumu; 3.klase iepazina Vanagus – senlietu krātuvi, kādreizējās skolas sporta laukumu; 4. klase apciemoja Vārkavu – novadpētniecības muzeju-klēti, citas skaistākās vietas; 5. un 12.klases devās uz Jadvigovas “Poto Vējenēm”, kur tika iepazīta vējdzirnavu vēsture un katrai klasei bija savas izklaides; 6.klase iepazina galdnieka profesiju Kazēru galdniecībā un spēlēja spēles Vārkavas parkā; 7. un 8. klases, iepazīstot ceļu caur Kaļviem, devās pētīt Dubnas upes krastu un atpūtas vietas Brokovskos, arī Čukuros; 9.klase iepazina zemnieku saimniecību “Ievas”, kā arī izbaudīja šo jauko vietu.

Pārgājienā katrs guva kādu pieredzi vai pat uzzināja daudz ko jaunu, kā arī pavadīja laiku svaigā gaisā un patīkamā sabiedrībā. Visi varam piekrist, ka pārgājieni bija izdevušies.

 

Nikola Anna Čaunāne,

 Vārkavas vidusskolas mediju pulciņa dalībniece

 


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 27.10.2021 10:54:26

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: varkava@preili.lv

Notikumu kalendārs
forward
forward
Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »