Vārkavas apvienības pārvaldes ziņas
Vārda dienas 02.10.2023 12:01
Ilma, Skaidris
Dienas teikums

Lai kā gribētu, svešu pieredzi nav iespējams padarīt par savu. /I. Ābele/

“Clean R” pašapkalpošanās portāls – ērtākai pakalpojumu pārvaldībai

Vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R” izveidojis pašapkalpošanās portālu mans.cleanr.lv. Ar tā palīdzību ikviens klients var pieteikt jaunu pakalpojumu, mainīt nepieciešamo atkritumu konteineru skaitu, to izvešanas biežumu vai dienu.

Pašapkalpošanās portālā jebkurā laikā var apskatīt savu līgumu vai ar tā starpniecību noslēgt jaunu līgumu, pievienot papildu pakalpojumus, papildu adreses, samaksāt rēķinus, kā arī vienuviet iegūt nepieciešamo informāciju par atkritumu apsaimniekošanu.

Portālā var apskatīt atkritumu izvešanas grafiku, atcelt un pieteikt izvešanu, kā arī izsekot līdzi, kurā laikā izvesti atkritumi. Savukārt gadījumā, ja konteiners nav izvests, portālā var saņemt informāciju par neizvešanas iemesliem, kas vienmēr tiek arī dokumentēts fotogrāfijās, parādot, kādēļ to nebija iespējams veikt.

Mans.cleanr.lv ir izstrādāts tā, lai lielāko daļu jautājumu var atrisināt “tūdaļ un tagad”. Ja tomēr atbildi neizdodas iegūt uzreiz, klients jebkurā brīdī var apskatīt savu pieteikumu vēsturi un sekot līdzi to apstrādei, precīzi nosakot, kurā izpildes posmā bijusi aizķeršanās.

 

Kā lietot pašapkalpošanās portālu?

  • Dodieties uz “mans.cleanr.lv”;
  • Autorizējieties ar bankas piekļuvi vai personas kodu/reģistrācijas numuru un paroli;
  • Visērtāk autorizēties ar bankas piekļuvi – izvēlieties savu banku un pievienojieties. Ja vēlaties autorizēties ar paroli, pirmajā reizē klikšķiniet uz “aizmirsu paroli”, ievadiet prasīto informāciju, un līgumā norādītajā e-pastā saņemsiet pirmreizējo paroli. Ieejot profilā, varēsiet to nomainīt.
  • Varat sākt lietot pašapkalpošanās portālu!

« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 27.10.2021 10:54:26

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: varkava@preili.lv

Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »