Vārkavas apvienības pārvaldes ziņas
Vārda dienas 30.09.2023 19:36
Elma, Elna, Menarda
Dienas teikums

Pasaulei nav gala, un debesīm nav malas. Īstā dzīve ir liela kā pasaule un augsta kā debesis. /Kārlis Skalbe/

2020. gada notikumi Eiropas Sociālā fonda projektā "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai" Vārkavas novadā

Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai"  - PuMPuRS, ietvaros notiek ne tikai konsultācijas skolēniem, bet arī apmācības un supervīzijas pedagogiem.

2020. gada augustā notika darbnīcas Vārkavas vidusskolas pedagogiem, lai nodrošinātu atbalstu PMP prevencijas sistēmas izveidei un pilnveidotu profesionālās kompetences attīstības bāzi darbā ar PMP riska grupu.

Oktobrī notika “Darbs jaunatnes jomā ar priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska grupas jauniešiem” apmācības jaunatnes lietu speciālistiem un izglītības iestāžu darbiniekiem. Mācības par veiksmīgāku sadarbību, kā arī lai attīstītu kompetences darbam ar PMP riska grupas jauniešiem viņu mācību motivācijas paaugstināšanā, lai kopīgi veicinātu izpratni par darbu ar PMP riska jauniešiem, uzlabotu savas kompetences un izstrādātu turpmāko rīcības plānu.

Novembrī pedagogi piedalījās supervīzijā attālināti. Supervīzijā pedagogi pilnveidoja profesionālo kompetenci un prasmi apzināties savus resursus, lai mazinātu izdegšanas sindroma riskus.

2020. gadā projektā tika iesaistīti 7 pedagogi, kuri sniedza izglītojamajiem 109 individuālās konsultācijas klātienē un attālināti - matemātikā, fizikā, latviešu valodā, angļu valodā. Tika izstrādāti individuālie atbalsta plāni 16 izglītojamajiem.

 

Sīkāk par projektu mājaslapā www.pumpurs.lv

 

Informāciju sagatavoja:

Pašvaldības projekta koordinatore "PuMPuRS” Vārkavas novadā

Inga Some

ingasome@inbox.lv

 

 


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 27.10.2021 10:54:26

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: varkava@preili.lv

Notikumu kalendārs
forward
forward
Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »