Vārkavas apvienības pārvaldes ziņas
Vārda dienas 30.09.2023 19:16
Elma, Elna, Menarda
Dienas teikums

Pasaulei nav gala, un debesīm nav malas. Īstā dzīve ir liela kā pasaule un augsta kā debesis. /Kārlis Skalbe/

Kā rīkoties grupveida saslimšanas gadījumā

Ziņošana par sabiedrības veselībai nozīmīgajām infekcijas slimībām ir būtisks epidemioloģiskās drošības pasākums, kas palīdz laikus novērst infekcijas izplatīšanos un sabiedrības veselības apdraudējumu.  

 

Pirms katra infekcijas slimības uzliesmojuma iestādē, sākumā ir tikai viens vai pāris saslimšanas gadījumi. Laikus neapturot infekcijas slimības izplatīšanos, iestāde var saskarties ar vairākām negatīvām sekām (piemēram, jāmeklē aizvietotāji, negatīva publicitāte presē u.c.). Lai apturētu un ierobežotu tālāku infekcijas slimības izplatīšanos iestādē un novērstu plašāku veselības apdraudējumu, svarīgi ir nevilcināties un laikus ziņot par saslimšanas gadījumiem. 

 

Lai skaidrotu un veidotu izpratni par grupveida infekcijas slimību gadījumu ziņošanas nozīmi un ziņošanas kārtību, Slimību profilakses un kontroles centrs ir izveidojos video iestāžu vadītājiem, kā rīkoties grupveida saslimšanu gadījumā. Video mērķauditorija ir izglītības iestāžu, sociālo aprūpes institūciju un citu iestāžu vadītāji. 

 

Ziņošanai par saslimšanas gadījumiem iestādē ir būtiska nozīme tālākas infekcijas slimības izplatības ierobežošanā, tādēļ aicinām iepazīties ar SPKC izstrādāto video.

 

Video apskatāms šeit: https://www.youtube.com/watch?v=n5W_MqRJ3UIv


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 27.10.2021 10:54:26

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: varkava@preili.lv

Notikumu kalendārs
forward
forward
Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »