Vārkavas novada informatīvais portāls
Vārda dienas 08.08.2020 11:56
Mudīte, Vladislavs, Vladislava
Dienas teikums

Pat viss tas zemākais grib kļūt augstāks, nekā viņš ir. Šī griba ir visas cilvēces attīstības pamata spēks . /J. Poruks/

Ingas sapnis ar piegādi mājās

 

Inga  ir deviņgadīga smaidīga meitene no Rimicāniem. Mamma un vecmamma būtu laimīgas, ja meitene varētu runāt un staigāt. Šobrīd lielākais sapnis ir pašai sava gulta vai dīvāns, kur ērti izgulēties un pavadīt laiku kopā ar mazo māsu un vēl mazāko brālīti.

Kopā ar mūsu ikgadējiem atbalstītājiem mēbeļu ražotni Līvānos “Sencis” un Vārkavas novada domes transporta daļu mums izdevās ienest prieku Ingas ģimenē rožaini puķaina dīvāna veidā ar piegādi mājās. Lai labi kalpo!

Inga ir pirmā no šī gada labdarības akcijas “Piepildīt sapni” bērniem, kuru vēlmi varējām īstenot. Varam pačukstēt, ka vienu sapņu transporta līdzekli kurjers mums piegādāja šodien, ko drīzumā savā īpašumā iegūs kāda jauka, šarmanta meitene no Riebiņu novada.

Tu arī vēl vari paspēt būt labā feja vai rūķītis un iepriecināt kādu no 14 bērniem. Vairāk par akciju šeit un bērniem, kuri sapņo par skaistām un derīgām lietām šeit.

 


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 04.08.2020 16:23:12

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: dome [et] varkava.lv
Atbildīgais par mājas lapas saturu: Eva Kondavniece
Tālrunis: 20385972

Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »