Vārkavas novada informatīvais portāls
Vārda dienas 10.04.2020 03:00
Anita, Anitra, Zīle
Dienas teikums

Lai kā gribētu, svešu pieredzi nav iespējams padarīt par savu. /I. Ābele/

Radošā darbnīca vistrūcīgākajām personām

Mūsdienu sabiedrība ir pārpludināta ar preču klāstu, daudzumu un iegādes iespējam. Ir liels prieks savam tuvākajam sagatavot kādu mazu pārsteigumu,  kas neprasa lielus ieguldījumus, bet ir praktisks un noderīgs. Pārsteiguma apmērs ne vienmēr ir izmērāms naudas maciņa biezumā, bet gan sirds siltumā, ko mēs ieliekam, gatavojot pārsteigumu savam tuviniekam.

Radošo darbnīcu “Ziemassvētku rūķīša zābaciņš” organizēja ģimenes palīdzības centrs “Ligzda” un tās vadītāja Elvīra Āboliņa sadarbībā ar Eiropas atbalsta fondu vistrūcīgākajām personām. Šajā reizē īpaša uzmanība tika pievērsta apkārtējai videi un ekoloģijai, uzsvaru liekot uz iepirkumu maisiņiem- to lietderību, pieejamību un ietekmi uz vidi. Nodarbības laikā tika pārrunāts par iepirkšanās kultūru, iesaiņojumiem un to nodarīto kaitējumu apkārējai videi, iepirkšanās ieradumiem un mūsu attieksmi pret vienreizējiem iepirkumu maisiņiem, kā arī iespēju ietaupīt, atsakoties katrā veikalā iegādāties maisiņu, bet paņemot līdzi no mājām pašgatavotu, izturīgu maisiņu, kurā salikt savus pirkumus.

Nodarbības laikā pēc iepriekš sagatavotas piegrieztnes tika piegriezts un sašūts iepirkumu maisiņš. Atvērtā un nepiespiestā atmosfērā darbnīcas dalībnieces dalījās ar iespaidiem un baudīja zāļu tēju ar piparkūkām.

 

 Vārkavas novada Sociālais dienests

 


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 07.02.2020 09:07:10

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: dome [et] varkava.lv
Atbildīgais par mājas lapas saturu: Marika Smane
Tālrunis: 20385972

Notikumu kalendārs
forward
forward
Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »