Vārkavas novada informatīvais portāls
Vārda dienas 22.11.2019 15:54
Aldis, Alfons, Aldris
Dienas teikums

Nu, galu galā laime vienmēr - vairāk vai mazāk - ir ilūzija. /Regīna Ezera/

TAGAD VISI “SADALES TĪKLS” PAKALPOJUMI PIEEJAMI E-VIDĒ

Ieskatieties: sadalestikls.lv

 

Pēdējos gados AS "Sadales tīkls" ir aktīvi strādājusi, attīstot pakalpojumus un to pieejamību e-vidē. Šobrīd visus "Sadales tīkls" pakalpojumus klienti var saņemt attālināti.

 

e-PAKALPOJUMI

Nekustamā īpašuma tirgotājiem un pircējiem

Ja vēl tikai plānojat tirgot vai iegādāties zemi vai ēku, kurā nav pieslēguma elektrotīklam, "Sadales tīkls" piedāvā iespēju e-vidē pieteikt jauna elektrības pieslēguma ierīkošanu izvēlētajā īpašumā un jau iepriekš, turklāt bez maksas saņemt prognozējamo izmaksu aprēķinu.

 

Privātmāju īpašniekiem un uzņēmējiem

Visaptverošs ir e-pakalpojumu grozs jauniem privātmāju īpašniekiem un uzņēmējiem, kas tikko sākuši iekārtot telpas biznesam, kā arī ikvienam, kam vajadzīga elektrība vietā, kur pašlaik elektrības pieslēguma nav. "Sadales tīkls" e-vidē tagad paveicams itin viss, kas nepieciešams – no jauna elektrības pieslēguma pieteikuma un sekošanas līdzi tā īstenošanai līdz pat līguma apstiprināšanai.

 

Efektīvam elektrības lietotājam

"Sadales tīkls" e-vidē klienti var nodot elektrības skaitītāju rādījumus, uzzināt, kad īpašumā tiks uzstādīts viedais skaitītājs, un sekot līdzi elektrības patēriņam. Iegūtie elektrības patēriņa grafiki ļauj analizēt šī enerģijas veida lietošanas paradumus, tarifu kalkulators – e-vidē pārliecināties par izvēlētā tarifu plāna efektivitāti, bet slodzes izmaiņu attālināts pieteikums – ērti pielāgot pieslēguma jaudu ikdienā nepieciešamajai.

 

e-SASKAŅOJUMI

Zemes, mežu un ēku īpašniekiem

Klientiem, kuriem, veicot saimniecisko darbību, aktuāli saņemt  "Sadales tīkls" atļaujas, piemēram, rakšanas darbiem, mežizstrādes veikšanai vai citām darbībām elektrotīklu tuvumā, tagad ir iespēja visu nepieciešamo pieteikt un apstiprinājumus saņemt ar e-saskaņojumu palīdzību.

 

Inženieriem, arhitektiem, mērniekiem

E-saskaņojumi ļauj arī dažādu nozaru speciālistiem, pildot savus profesionālos pienākumus, ērti un vienkārši AS "Sadales tīkls" e-vidē saskaņot, piemēram,  zemes ierīcības un būvprojektus, topogrāfiskos un teritorijas attīstības plānus.

 

e-INFORMĒTĪBA

Atbalstot klientu prasību pēc ātras un precīzas informācijas apmaiņas, "Sadales tīkls" tagad ir klientam pieejams 24/7.

 

Uzticamam padomam

Individuālas ekspertu e-konsultācijas, ātrās atbildes mājaslapas tērzētavā un e-semināri – tā ir iespēja uzzināt visu aktuālo par elektrotīkliem un elektrības piegādi, kā arī ērti precizēt jebkuru detaļu, pat neizejot no mājām.

 

Ātrai uzziņai

Darbu kartes e-vidē atspoguļo aktuālos un paredzamos investīciju projektus, trašu tīrīšanas darbu vietas, tehniskos darbus un plānotos atslēgumus elektrotīklā gan pilsētās un reģionos, gan konkrētā adresē. Informācija e-vidē un SMS ziņas nodrošina klientiem iespēju laikus saņemt informāciju par "Sadales tīkls" iecerēm un ērti plānot savu ikdienu.

 

Neplānotām situācijām

Lai dabas untumu izraisīta īslaicīga elektroapgādes traucējuma gadījumā jau pirmo 15 minūšu laikā uzzinātu, kad paredzama elektrības padeves atjaunošana, klientiem atliek vien savlaicīgi "Sadales tīkls" e-vidē izvēlēties sev ērtāko elektronisko operatīvās informācijas saņemšanas kanālu – SMS un/vai e-pastu. Lielu daļu neplānotu elektroapgādes traucējumu pieslēgumiem vidējā spriegumā attālināti reģistrē un pat novērš "Sadales tīkls" automatizētās sistēmas. Informācija par visiem reģistrētajiem atslēgumiem tiek apkopota un ik pēc 15 minūtēm atjaunināta kartē, kas klientiem pieejama e-vidē.

 

Vairāk informācijas: sadalestikls.lv

 

 


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 07.10.2019 16:19:19

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: dome@varkava.lv
Atbildīgais par mājas lapas saturu: Marika Smane
Tālrunis: 20385972

Notikumu kalendārs
forward
forward
Veselā miesā vesels gars

Aprīlī daudzās pasaules valstīs tika atzīmēta Pasaules Imunizācijas nedēļa, uzsverot vakcinācijas nozīmi katrā dzīves posmā – jaundzimušajiem, bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem.

Latvijā Vakcinācijas kalendāra ietvaros par valsts budžeta līdzekļiem bērniem ir pieejama vakcinācija pret 14 infekcijas slimībām, bet pieaugušajiem – ik pēc 10 gadiem pret difteriju un stingumkrampjiem. Turklāt par valsts budžeta līdzekļiem tiek vakcinēti bērni pret ērču encefalītu, kuri dzīvo teritorijās ar visaugstāko saslimstību ar ērču encefalītu, kā arī bāreņi un bez vecāku gādības palikušie bērni visā valsts teritorijā.

“Imunizācija ir liels sabiedrības veselības sasniegums, jo miljoniem bērnu ir saglabāta veselība un pat dzīvība, novērstas ciešanas, ko izraisa infekcijas slimības un to nelabvēlīgas sekas. Vakcinācijas rezultātā saslimstība ar vairākām infekcijas slimībām Latvijā ir novērsta vai samazināta līdz tādam līmenim, kas nekad nav bijis reģistrēts. Līdz ar to, ja cilvēks nav bijis vakcinēts un nav pārslimojis bērnībā, turpmākajā dzīves gaitā viņš paliek neimūns, un viņam ir risks inficēties un saslimt tad, kad viņš to negaida. Svarīgi atcerēties, ka vairākas slimības, pret kurām vakcinē bērnībā, nevakcinētajiem pusaudžiem un pieaugušajiem norit smagāk” -, skaidro Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.

Pateicoties tikko notikušajai SPKC kampaņai “Pasargāts, jo vakcinēts”, pieaugušo vakcinācijas skaits pret difteriju 2017. gada janvārī-martā pieaudzis par 49% salīdzinājumā ar vidējo vakcināciju skaitu tajā pašā periodā pēdējo 3 gadu laikā. SPKC epidemiologi atzīst, ka šī ir ļoti pozitīva tendence, jo Latvijā imunizācijas aptvere pret difteriju nav pietiekoša, savukārt saslimstība ar difteriju pēdējos gados ir pati augstākā Eiropas Savienības valstu vidū.

Informācija no www.spkc.gov.lv

Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »