Vārkavas novada informatīvais portāls
Vārda dienas 04.08.2020 07:58
Romāns, Romualds, Romualda
Dienas teikums

Lai kā gribētu, svešu pieredzi nav iespējams padarīt par savu. /I. Ābele/

Sirsnīgā atmosfērā aizvadīta Sociālās aprūpes centra “Vārkava” iesvētīšana

30. augustā Sociālās aprūpes centra “Vārkava” kolektīvs aicināja savus draugus un atbalstītājus uz centra iesvētīšanas un pateicības pasākumu, kas izvērtās par sirsnīgu un jauku kopā būšanu centra viesiem, kolektīvam un mājiniekiem. Centra telpas iesvētīja Vārkavas draudzes prāvests Onufrijs Pujats.

Svētku uzrunā Vārkavas novada domes priekšsēdētāja Anita Brakovska dalījās ar savām pārdomām un piedzīvoto garajā aprūpes centra izveidošanas ceļā.  Viņa bija tas cilvēks, kurš spēja kluso ideju par jauna aprūpes centra izveidi, vairāku gadu garumā pārvērst skaistā realitātē. “Drosmīgas un ambiciozas idejas īstenojot, rodas ne tikai liels atbalstītāju, bet arī pretinieku pulks. Aprūpes centra izveide bija liels kopdarbs un pirmkārt ir jāpateicas Dievam, ka ēkas renovēšanai pieteicās labi būvnieki, ka izdevās satikt īstos cilvēkus, kas palīdzēja ar telpu labiekārtošanas darbiem. Otrkārt, ir jāpateicas domes darbiniekiem – Vārkavas pagasta pārvaldes vadītājai Skaidrītei Mednei, Sociālā dienesta komandai, aprūpes centra vadītājai Lidijai Krasnais un visiem citiem, kas sniedza atbalstu un palīdzību. Treškārt, paldies visiem ziedotājiem un labdariem! Kopīgi sadarbojoties centrs ir izveidots tāds, lai tā iedzīvotājiem un darbiniekiem būtu patīkami te uzturēties,” stāstīja Anita Brakovska.

Par prieku centra iedzīvotājiem un viesiem aprūpes centra svētku zāli ar dziesmām pieskandināja Vārkavas novada domes Kultūras centra vadītājs Andris Lazdāns un folkloras kopa “Vecvārkava”, uz jestrām dejām aicināja deju grupa “Pašām patīk”. Ar interesantiem atgadījumiem no dzīves un anekdotēm dalījās Vārkavas vidusskolas stāstnieki Mārtiņš Upenieks, Elvis Laganovskis un Edvards Vaivods-Šulte.

Pasākuma laikā apsveikuma un laba vēlējuma vārdus teikt bija ieradušies ciemiņi no citiem novadiem – Višķu sociālās aprūpes centra direktore Veneranda Zeile, Preiļu novada Labklājības pārvaldes direktors Lauris Pastars, pansionāta “Preiļi” vadītāja Inga Vilcāne, Sociālās aprūpes centra „Aglona” vadītāja Inta Gžibovska un Preiļu veselības veicināšanas biedrība. Viesi izteica atzinību domes vadībai par drosmi un izdošanos centra izveidē, jo jaunu iestāžu dibināšana Latgalē mūsdienās ir retums. Tāpat ciemiņi novēlēja izdošanos arī turpmāk, enerģiju, drosmi un idejas, kuras realizēt arī nākotnē. Sveicēju rindās bija arī savējie – Vārkavas novada Sociālais dienests, Vārkavas novadpētniecības muzejs, Rožkalnu pagasta pārvaldes vadītāja Mairita Stulpiņa un Vārkavas vidusskolas direktore Inta Kivleniece. Pēc apsveikuma vārdiem visi pasākuma viesi vienojās kopīgā dziesmā, lai arī turpmāk aprūpes centrā “Vārkava” valda sirsnība, izskan dziesmas un labi vārdi.

Pēc pasākuma svinīgās daļas, visi klātesošie tika aicināti uz centra ēdnīcu, lai izbaudītu svētku kūku.

 

Vārkavas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Dagnija Dudarjonoka

 

 


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 03.08.2020 13:46:01

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: dome [et] varkava.lv
Atbildīgais par mājas lapas saturu: Eva Kondavniece
Tālrunis: 20385972

Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »