Vārkavas novada informatīvais portāls
Vārda dienas 22.04.2019 22:03
Armands, Armanda
Dienas teikums

Tev ir jāiemācās spēles noteikumi. Jo tikai tad tu spēlēsi labāk kā citi. /A. Einšteins/

25.aprīlī Rēzeknē notiks seminārs par INSTAGRAM lietošanu

INSTAGRAM seminārs Latgalei

25. aprīlī, no plkst. 10.00 -15.00

Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 95a, Rēzeknes novada domes lielajā zālē.

Lektore – Ieva Knāķe.

Apmācību mērķis ir radīt izpratni par to, kā Instagram kanāls strādā, kādi ir tā darbības un lietošanas principi un kā to var izmantot pārdošanā un tēla veidošanā.

Apmācību garums plānots 5 stundas, kad tiks apskatīti gan paši pamati (kā veidot kontu, kā tas saistīts ar Facebook, kā ievietot bildes, kā meklēt saturu, kā veikt repost, kā veidot Stories utt.). Otrajā daļā tiks veltīta stratēģiskam skatam uz auditorijām, zīmola pozicionējuma veidiem, komunikācijas pieejamām, pārdošanas jautājumiem.

Semināra programma:

-          Instagram, kā daļa no kopējās digitālās komunikācijas (kādas kļūdas nepieļaut, ko ņemt vērā, kādas iespējas izmantot);

-          Vai zīmolam ir vērts būt Instagram? Kā to novērtēt?;

-          Kā atrast savu auditoriju?

-          Instagram iespējas – konta veidošana, satura ievietošana, tehniskās iespējas un to nozīme Instagram efektivitātē (no pamatiem);

-          Kā veidot un izmantot ziņu plūsmu (Timeline) un kā īstermiņa saturu (Stories)?

-          Pārdošanas iespējas Instagram – Instagram tikai kā komunikācijas kanāls (tēla veidošana) vai iespēja sekotāju aizvest līdz pirkuma izdarīšanai?;

-          Kā analizēt veikto aktivitāšu efektivitāti – rezultātu analīze;

-          Sadarbība ar influenceriem – plusi, mīnusi un kā noteikt, vai influenceris būs vērtīgs?;

-          Labās prakses piemēri tūrisma industrijā.

 

Pieteikties var savos TICos vai sūtot pieteikumu uz e-pastu: ezerzeme.latgale@gmail.com.

 

 


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 01.03.2019 15:04:42

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632, 28239646
E-pasts: dome@varkava.lv
Atbildīgais par mājas lapas saturu: Dagnija Dudarjonoka
Tālrunis: 20385972

Notikumu kalendārs
forward
forward
Veselā miesā vesels gars

Aprīlī daudzās pasaules valstīs tika atzīmēta Pasaules Imunizācijas nedēļa, uzsverot vakcinācijas nozīmi katrā dzīves posmā – jaundzimušajiem, bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem.

Latvijā Vakcinācijas kalendāra ietvaros par valsts budžeta līdzekļiem bērniem ir pieejama vakcinācija pret 14 infekcijas slimībām, bet pieaugušajiem – ik pēc 10 gadiem pret difteriju un stingumkrampjiem. Turklāt par valsts budžeta līdzekļiem tiek vakcinēti bērni pret ērču encefalītu, kuri dzīvo teritorijās ar visaugstāko saslimstību ar ērču encefalītu, kā arī bāreņi un bez vecāku gādības palikušie bērni visā valsts teritorijā.

“Imunizācija ir liels sabiedrības veselības sasniegums, jo miljoniem bērnu ir saglabāta veselība un pat dzīvība, novērstas ciešanas, ko izraisa infekcijas slimības un to nelabvēlīgas sekas. Vakcinācijas rezultātā saslimstība ar vairākām infekcijas slimībām Latvijā ir novērsta vai samazināta līdz tādam līmenim, kas nekad nav bijis reģistrēts. Līdz ar to, ja cilvēks nav bijis vakcinēts un nav pārslimojis bērnībā, turpmākajā dzīves gaitā viņš paliek neimūns, un viņam ir risks inficēties un saslimt tad, kad viņš to negaida. Svarīgi atcerēties, ka vairākas slimības, pret kurām vakcinē bērnībā, nevakcinētajiem pusaudžiem un pieaugušajiem norit smagāk” -, skaidro Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.

Pateicoties tikko notikušajai SPKC kampaņai “Pasargāts, jo vakcinēts”, pieaugušo vakcinācijas skaits pret difteriju 2017. gada janvārī-martā pieaudzis par 49% salīdzinājumā ar vidējo vakcināciju skaitu tajā pašā periodā pēdējo 3 gadu laikā. SPKC epidemiologi atzīst, ka šī ir ļoti pozitīva tendence, jo Latvijā imunizācijas aptvere pret difteriju nav pietiekoša, savukārt saslimstība ar difteriju pēdējos gados ir pati augstākā Eiropas Savienības valstu vidū.

Informācija no www.spkc.gov.lv

Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »