Vārkavas apvienības pārvaldes ziņas
Vārda dienas 02.10.2023 10:06
Ilma, Skaidris
Dienas teikums

Lai kā gribētu, svešu pieredzi nav iespējams padarīt par savu. /I. Ābele/


Sportošanas iespējas Vārkavas novadā

 

Sports un veselīgs dzīvesveids ir viena no Vārkavas novada prioritātēm. Novadā regulāri tiek rīkoti dažādi ar sportu saistīti pasākumi. Iecienītākie sporta notikumi ir vieglatlētikas čempionāti, piedzīvojumu skrējiens "Vārkavas bezceļi", Vārkavas novada sporta spēles, Vārkavas trīscīņa vieglatlētikā "Vārkavas balva", čempionāts novusā u.c. Paralēli tam notiek dažādas ar sportu saistītas aktivtātes gan bērniem, gan pieaugušajiem.

 

 

    

 

Jebkurš Vārkavas novada iedzīvotājs var nodarboties ar sportu labiekārtotajā Vārkavas vidusskolas sporta laukumā. Pirmdienās  un ceturtdienās no 18.00 līdz 21.00 Vārkavas vidusskolas sporta zālē (Skolas iela 4, Vecvārkava)  visi interesenti var nākt un spēlēt sporta un galda spēles. Trešdienās no 19.00 sporta zālē notiek  vingrošana nodarbības. Interesentiem ir pieejama arī trenažieru zāle.  Papildu informāciju par sportošanas iespējām var sniegt sporta darba organizatori Staņislavs Stankevičs (T.: 29641392) un Edgars Vaivods (T.: 26549536).

 

 

 

No 2017. gada Vārkavas novada dome sadarbībā ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru realizē projektu “Veselības veicināšanas un profilakses pasākumi vietējai sabiedrībai Vārkavas novadā", kura ietvaros novada teritorijā notika dažādi ar sportu saistīti pasākumi, vislielāko atsaucību iedzīvotāju vidū guva ārstneiciskās vingrošanas nodarbības un akcija "Noskrien savu kilometru". Arī 2018. gada tiek plānoti dažādi ar sportu saistīti pasākumi. Lūdzam sekot līdzi informācijai sadaļā "Jaunumi".

 

    Image may contain: one or more people and indoor




Pēdējo reizi izmaiņas veiktas: 17.09.2015 14:04:45

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: varkava@preili.lv

Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »