Vārkavas novada informatīvais portāls
Vārda dienas 17.12.2017 02:30
Hilda, Teiksma
Dienas teikums

Vīrišķīgs cilvēks parasti cieš nežēlojoties. Turpretim vājš cilvēks žēlojas neciešot. /Pjērs Buasts/


Vārkavas novada sporta skola

  •  2010. gada jūlijā tika nodibināta Vārkavas novada pašvaldības profesionālās sporta ievirzes izglītības iestāde – „Vārkavas novada sporta skola”
  • Adrese: Skolas iela 4, Vecvārkava, Upmalas pagasts, Vārkavas novads, LV – 5335
  • Direktors: Edgars Vaivods
  • Tālrunis: 26179015 
  • E-pasta adreses: sporta.skola@varkava.lv vai edgars_vaivods@inbox.lv
  •  Vārkavas novada sporta skolas nolikums


 

 Vārkavas novada sporta skolas darbinieki 

 
Vārkavas novada sporta skolas direktors: Edgars Vaivods
 
Vārkavas novada sporta skolas metodiķis: Staņislavs Stankevičs

Vārkavas novada sporta skolas vieglatlētikas treneri: Edgars Vaivods, Staņislavs Stankevičs, Iveta Isajeva

Vārkavas novada sporta skolas interešu pulciņu vadītāja: Oksana Kitajeva
 
 
 
Vārkavas novada sporta skolas piedāvātās iespējas
 
Treniņi vieglatlētikā 
  • Vārkavas vidusskolas sporta zālē katru darba dienu no plkst.8.00 - 8.40 un no plkst.14.00 - (katru dienu citā laikā) (treneri Edgars Vaivods un Staņislavs Stankevičs); 
  • Vārkavas pamatskolas sporta zālē piektdienās no plkst.14.00 - (katru dienu citā laikā) (treneris Edgars Vaivods).

Sporta skola piedāvā šādu interešu pulciņu: 
  • Sporta dejas (vadītāja Oksana Kitajeva) 

Sporta deju nodarbības pie Oksanas Kitajevas notiek katru pirmdienu, ceturtdienu plkst.14.00 Vārkavas vidusskolas aktu zālē.

Sporta deju (šova dejas) nodarbības pie Oksanas Kitajevas notiek plkst.14.00 -pirmdienās Vanagu pamatskolas sporta zālē; otrdienās - Vārkavas vidusskolas aktu zālē; trešdienās - Vārkavas pamatskolas sporta zālē; ceturtdienās - Vārkavas vidusskolas aktu zālē.

 
Pēdējo reizi izmaiņas veiktas: 17.09.2015 14:04:45

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632, 28239646
E-pasts: dome@varkava.lv
Atbildīgais par mājas lapas saturu: Dagnija Dudarjonoka
Tālrunis: 20385972

Veselā miesā vesels gars

Aprīlī daudzās pasaules valstīs tika atzīmēta Pasaules Imunizācijas nedēļa, uzsverot vakcinācijas nozīmi katrā dzīves posmā – jaundzimušajiem, bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem.

Latvijā Vakcinācijas kalendāra ietvaros par valsts budžeta līdzekļiem bērniem ir pieejama vakcinācija pret 14 infekcijas slimībām, bet pieaugušajiem – ik pēc 10 gadiem pret difteriju un stingumkrampjiem. Turklāt par valsts budžeta līdzekļiem tiek vakcinēti bērni pret ērču encefalītu, kuri dzīvo teritorijās ar visaugstāko saslimstību ar ērču encefalītu, kā arī bāreņi un bez vecāku gādības palikušie bērni visā valsts teritorijā.

“Imunizācija ir liels sabiedrības veselības sasniegums, jo miljoniem bērnu ir saglabāta veselība un pat dzīvība, novērstas ciešanas, ko izraisa infekcijas slimības un to nelabvēlīgas sekas. Vakcinācijas rezultātā saslimstība ar vairākām infekcijas slimībām Latvijā ir novērsta vai samazināta līdz tādam līmenim, kas nekad nav bijis reģistrēts. Līdz ar to, ja cilvēks nav bijis vakcinēts un nav pārslimojis bērnībā, turpmākajā dzīves gaitā viņš paliek neimūns, un viņam ir risks inficēties un saslimt tad, kad viņš to negaida. Svarīgi atcerēties, ka vairākas slimības, pret kurām vakcinē bērnībā, nevakcinētajiem pusaudžiem un pieaugušajiem norit smagāk” -, skaidro Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.

Pateicoties tikko notikušajai SPKC kampaņai “Pasargāts, jo vakcinēts”, pieaugušo vakcinācijas skaits pret difteriju 2017. gada janvārī-martā pieaudzis par 49% salīdzinājumā ar vidējo vakcināciju skaitu tajā pašā periodā pēdējo 3 gadu laikā. SPKC epidemiologi atzīst, ka šī ir ļoti pozitīva tendence, jo Latvijā imunizācijas aptvere pret difteriju nav pietiekoša, savukārt saslimstība ar difteriju pēdējos gados ir pati augstākā Eiropas Savienības valstu vidū.

Informācija no www.spkc.gov.lv

Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »