Vārkavas novada informatīvais portāls
Vārda dienas 20.02.2018 07:59
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Dienas teikums

Lai kurp tu dotos, dodies no visas sirds. /Konfūcijs/

15.02.2018, 14:08Vārkavas novada pašvaldības domes komiteju sēde
Vārkavas novada pašvaldības domes komiteju sēde

Vārkavas novada domes Finanšu komitejas, Sociālo, izglītības un kultūras jautājumu komitejas, Attīstības un infrastruktūras komitejas apvienotā sēde notiks š. g.  20. februārī plkst. 10:00 Vecvārkavā, Skolas ielā 5, Kultūras centra zālē. Sēdes darba kārtība.

24.01.2018, 11:51Aicinām apmeklēt Donoru dienu Vārkavas novadā!

05.02.2018, 10:29Pensionāru biedrība aicina apmeklēt meistarklases par tējām

29.01.2018, 12:012018. gada 24. februārī mobilais digitālais mamogrāfs Vecvārkavā
2018. gada 24. februārī mobilais digitālais mamogrāfs Vecvārkavā

2018. gada 24. februārī aicina uz mamogrāfijas izmeklējumu! SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” valsts apmaksātās programmas ietvaros veic mobilā mamogrāfa izmeklējumus. Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīkots autobuss, kura pieejamība izbraukumos atvieglo iedzīvotājiem iespēju saņemt augstvērtīgu mamogrāfijas izmeklējumu dzīvesvietas tuvumā.
Piedāvājam šādus mamogrāfijas izmeklējumus: 1. Valsts krūšu dziedzeru audzēja skrīninga ietvaros  sievietēm ar speciālām  Nacionālā veselības dienesta uzaicinājuma vēstulēm-  izmeklējumu veic BEZ MAKSAS. 2. Diagnostiskais izmeklējums ar ārsta nosūtījumu (jāmaksā pacienta iemaksa - EUR 2,85) Veicam izmeklējumus bez iepriekšējā pieraksta! Mobilā mamogrāfa izbraukums Vecvārkavā notiks 2018. gada  24. februārī.

 

Atrašanās vieta: Vārkavas novada dome, Skolas iela 5, Vecvārkava, Upmalas pag., Vārkavas nov., no plkst. 13:00 līdz 15:00. Tālrunis uzziņām: 26458044

 

 

15.02.2018, 16:12 Seminārs mājražotājiem „Iepakojums un etiķete - pamats veiksmīgai mājražotāju produkcijas realizācijai" 27. februārī
 Seminārs mājražotājiem „Iepakojums un etiķete - pamats veiksmīgai mājražotāju produkcijas realizācijai

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Preiļu konsultāciju birojs 27. februārī rīko semināru mājražotājiem. Semināru apmeklēt iek aicināti gan esošie mājražotāji, gan arī tie, kuri plāno par tādiem kļūt. Semināra mērķis ir apzināt visus esošos un potenciālos mājražotājus. Uz semināru ieradīsies LLKC Lauku attīstības nodaļas projektu vadītājs Raivis Maksis, kurš stāstīs par Vietējo lauksaimniecības produkcijas ražotāju un mājražotāju atbalsta programmu. PVD pārstāve Diāna Pastare informēs par obligātajām    prasībām,    kas    jānorāda  uz    pārtikas    preču marķējuma. Par produkta    etiķešu   veidošanas būtiskākajiem   nosacījumiem un produkta dizainu    un    iepakojumu  stāstīs Marika Rudzīte-Griķe. Vairāk informācijas pielikumā im semināra programmā.

19.02.2018, 11:39Aicina apmeklēt Latvijas Operetes fonda koncertuzvedumu "Lai sasaucamies, lai dziedam"
Aicina apmeklēt Latvijas Operetes fonda koncertuzvedumu

Viduslatgales pārnovadu fonds, sadarbībā ar Preiļu novada Kultūras centru, 2. martā plkst. 13.00 aicina apmeklēt  Latvijas Operetes fonda koncertuzvedumu  "Lai sasaucamies, lai dziedam". Koncertuzvedumu finansiāli atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds. 

Ieeja pasākumā ir  bezmaksas. Īpaši tiek gaidīti Aglonas, Līvānu, Preiļu, Riebiņu un Vārkavas novadu seniori. Sīkāka informācija par pasākumu pa telefonu 29988509.  

 

Koncertuzveduma „Lai sasaucamies, lai dziedam!” muzikālo pamatu veido konceptuāli īpaši izmeklētas dziesmas tieši no šo komponistu teatrālā repertuāra, kas atspoguļo gan latviešu operetes attīstību, gan cilvēka dzīves gājumu. Visu šo dziļi izjusto, dažādus dvēseles stāvokļus paudošo dziesmu kopsaucējs ir tekstu radītājs, dzejnieks Jānis Peters.

 

Lasīt vairāk...
14.02.2018, 11:11“Vārkavas balvas” izcīņa vieglatlētikā

3. martā plkst. 10.00, Vārkavas vidusskolā norisināsies "Vārkavas balvas" izcīņa vieglatlētikas trīscīņā (30 m skrējiens, tāllēkšana, augstlēkšana ar ieskrējienu). Pieteikumi tiek pieņemti pa tālruni 26179015, e-pastu edgars_vaivods@inbox.lv vai sacensību dienā līdz plkst. 9.45.

15.02.2018, 09:51No 15. februāra līdz 3. aprīlim jāiesniedz valsts amatpersonas deklarācija par 2017. gadu
No 15. februāra līdz 3. aprīlim jāiesniedz valsts amatpersonas deklarācija par 2017. gadu

Laikā no 2018. gada 15. februāra līdz 3.aprīlim ieskaitot valsts amatpersonām ir jāiesniedz kārtējā gada valsts amatpersonas deklarācija par 2017.gadu. Deklarācijas jāiesniedz elektroniski, izmantojot VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmu (EDS).  Atbilstoši VID rīcībā esošajai informācijai kārtējā gada deklarācija par 2017.gadu jāsniedz 57 676 valsts amatpersonām.

Ja gadījumā ir nozaudēts VID piešķirtais EDS identifikators un parole, to vairs nav nepieciešams atjaunot. Gan valsts amatpersonas deklarāciju, gan jebkuru citu dokumentu iespējams iesniegt EDS, autorizējoties ar internetbankas rekvizītiem.

 

Lasīt vairāk...
15.02.2018, 09:26Lai mirdz gaiši uguntiņa

2. februārī tiek svinēta sveču diena. Svece, ierasta un ikdienišķa, gaismas nesēja.  Ir tik vienkārši priecāties par veikalā iegādātas sveces gaišo liesmiņu, bet interesantāk sveci ir radīt pašam, tad tā būs īpaša un sirdi sildīs daudz vairāk. Vārkavas novada Sociālais dienests sadarbībā ar nevalstisko organizāciju „Ģimenes palīdzības centrs „Ligzda””  un Eiropas  atbalsta fondu vistrūcīgākajiem, 7. februārī Vārkavas pagasta  kultūras namā  pulcēja dalībniekus, kuri bija motivēti radīt paši savas sveces, uz  radošo darbnīcu „Sveču liešana”. „Ģimenes palīdzības centrs „Ligzda”” par radošās darbnīcas meistari pieaicināja Preiļu novada Labklājības pārvaldes Dienas centra vadītāju Lieni Gžibovsku, kura ar savu padomu un darbošanos nodarbības dalībniekiem iemācīja no neizdegušo sveču galiem, dabas materiāliem un parafīna liet jaunas sveces, kas bija kā veltījums ģimenes locekļiem. Vispārsteidzošākos rakstus un sajūsmu  radīja sveces ar ledus gabaliņiem. Katram bija prieks par pašu radīto sveci.

Ar katru šādu nodarbību dalībnieku skaits paliek kuplāks un no iedzīvotājiem ir izskanējis, ka šādas aktivitātes ir ļoti interesantas un  nepieciešamas.

        Vārkavas novada Sociālais dienests

   

13.02.2018, 10:17"Viduslatgales pārnovadu fonds" 3. martā plkst. 13.00 Preiļu kultūras namā organizē erudīcijas spēli "Zināšanu labirints"

08.02.2018, 13:33Seminārs gaļas lopu audzētājiem

LLKC Preiļu konsultāciju birojs organizē 2 dienu apmācības kvalifikācijas paaugstināšanai gaļas liellopu saimniecību īpašniekiem, pārraugiem un visiem interesentiem. Mācības norisināsies  28.02.2018 un 02.03.2018.  Teorētiskās nodarbības notiks LLKC Preiļu konsultāciju birojā (28.02.), praktiskās nodarbības (02.03.)  saimniecībās ZS Liepukalns (Kalupes pag., Daugavpils nov.) un ZS Dzintari (Pilskalnes pag., Ilūkstes nov.). Apmācību tēmas:  ciltsdarba jautājumi gaļas liellopu ganāmpulkā (gaļas liellopu šķirņu raksturojums, ķermeņa uzbūves novērtēšana, vaislinieka izvēle, ciltsdarbs gaļas liellopu ganāmpulkā). Apmācības vadīs  Ērika Everte. Tēmu  "Veterinārās un labturības prasības gaļas liellopu saimniecībās" vadīs Gita Some. Apmācību laikā tiks apskatīti jautājumi arī par gaļas liellopu ganāmpulka menedžmentu, ar pārraudzību saistīto dokumentācijas aizpildīšanu, gaļas šķirņu liellopu ganāmpulka atražošanu, dzīvnieku grupēšanu u.c. Apmācību maksa 20 EUR. Pieteikšanās - obligāta.

Apmācību programma un informācija.

 

15.02.2018, 15:1810. martā Vārkavas tautas namā apvienības "Jubilāri" koncerts

Lasīt vairāk...
14.02.2018, 10:26Notāru dienas 2018 – kā sevi pasargāt?
Notāru dienas 2018 – kā sevi pasargāt?

27. un 28. februārī jau 13. reizi visā Latvjiā norisināsies Notāru dienas. To laikā ikvienam interesentam ir iespēja apmeklēt notāra bezmaksas konsultāciju un iegūt atbildes uz sev interesējošajiem juridiskiem jautājumiem. Šogad Notāru dienās īpaša uzmanība tiks pievērsta gan sabiedrības informēšanai par to, kā sevi pasargāt no krāpniekiem, gan arī tam, kā nekļūt par upuri iespējamiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Zvērinātu notāru pieredze rāda, ka mūsdienās noziegumu forma un saturs mainās. Ja pirms 10 – 15 gadiem mēs itin droši varējām runāt par to, ka visbiežāk par krāpnieku upuriem kļūst seniori un vientuļi cilvēki, kuriem ar juridiskām shēmām izkrāpa īpašumus vai finanšu līdzekļus, tad šodien situācija ir kardināli mainījusies. Neviens vairs nav pasargāts un var kļūt par upuri, tādēļ ikvienam no mums ir jābūt sevišķi uzmanīgam.

Šā gada notāru dienas ir īpašas arī tāpēc, ka drīzumā tiks atklāts notāru digitālais portāls. “Par šo jauninājumu esam īpaši gandarīti. Turpmāk ikvienam notāra pakalpojumi būs pieejami arī attālināti; arī tiem Latvijas valstspiederīgajiem, kuri dažādu iemeslu dēļ atrodas ārpus Latvijas,” norāda Jānis Skrastiņš, Latvijas Zvērinātu notāru padomes (LZNP) priekšsēdētājs.

Bezmaksas notāru kosultācijas notiks 27. un 28. februārī no 10.00 – 16.00 notāru birojos klātienē. Turklāt, uzdot jautājumus notāram varēs arī attālināti, izmantojot Skype (lietotājvārds: Notaru dienas). 

Vairāk informācijas:

Vija PizičaLNZP rīkotājdirektore

Tel.: 67218955 E-pasts: Vija.Pizica@latvijasnotars.lv

 

 

13.02.2018, 15:43Vizu, vizu, Metenīti, no kalniņa lejiņā...

Dienām paliekot garākām, cilvēki sāk gaidīt pavasari un Lieldienas, bet pirms tam tiek atzīmēti Meteņi – senlatviešu gadskārtu svētki. Meteņi iezīmē viduspunktu starp Ziemassvētkiem un Lieldienām – tie ir pavasara gaidīšanas svētki.  

Meteņdienas svinēšana Vārkavas novada Pilišķos jau ir izveidojusies kā tradīcija. Meteņi citu pasākumu vidū izceļas ar lielu jautrību un dažādām interesantām aktivitātēm.  Un pareizi jau arī esot Meteņus svinēt skaļi un jautri, jo tad būšot bagāts gads un ātrāk nākšot pavasaris!

 

Lasīt vairāk...
09.02.2018, 08:54Vārkavas novada pašvaldība aicina pieteikties vakantajam jaunatnes lietu speciālista (profesijas klasifikatora kods – 2422 27) amatam

Darba pienākumi: 

 • apzināt novada jauniešu problēmas, vajadzības un intereses, nodrošināt informācijas apmaiņu starp jauniešiem un pašvaldību;
 • izstrādāt priekšlikumus jaunatnes politikas īstenošanai novadā;
 • konsultēt jauniešus formālās un neformālās izglītības, karjeras jautājumos;
 • sekmēt jaunatnes pilsonisko audzināšanu;
 • atbalstīt un veicināt novada jauniešu iniciatīvu;
 • motivēt jauniešus iesaistīties novada sabiedriskās, kultūras un ekonomiskās dzīves aktivitātēs;
 • veicināt jauniešu brīvprātīgo darbu un iesaistīšanos lēmumu pieņemšanā;
 • ņemt līdzdalību un vadīt vietējas nozīmes projektus;
 • veicināt jauniešu lietderīgu brīvā laika pavadīšanu;
 • plānot, organizēt, veidot un vadīt jauniešu interesēm un pieprasījumam atbilstošus kultūras un atpūtas pasākumus Vārkavas novadā.
Lasīt vairāk...
08.02.2018, 13:17Darba devēji var atrast vajadzīgos speciālistus, nodarbinot jauniešus ar profesionālo vai augstāko izglītību un saņemot NVA finansiālu atbalstu


PROJEKTS LĪDZFINANSĒTS JAUNATNES NODARBINĀTĪBAS INICIATĪVAS IETVAROS 
ESF projekts „Jauniešu garantijas” Nr.7.2.1.1/15/I/001

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) darba devējiem piedāvā iespēju nodarbināt NVA reģistrētos jauniešus ar profesionālo vai augstāko izglītību, iesaistoties Eiropas Savienības (ES) fondu projekta “Jauniešu garantijas” pasākumā "Pirmā darba pieredze jaunietim" un saņemot finansiālu atbalstu. Darba vietai ir jābūt izveidotai speciāli dalībai šajā pasākumā vai vakantai vismaz 4 mēnešus pirms pasākuma uzsākšanas. Jaunieti ar profesionālo vai augstāko izglītību nevar nodarbināt nekvalificētos vai mazkvalificētos darbos.

 

 

Lasīt vairāk...
07.02.2018, 16:30Vārkavas vidusskolā tiek īstenots projekts priekšlaicīgas izglītojamo mācību pārtraukšanas samazināšanai

Izglītības kvalitātes valsts dienests īsteno Eiropas Sociālā fonda projektu "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai"  - PuMPuRS, lai mazinātu to bērnu un jauniešu skaitu, kuri pārtrauc mācības un nepabeidz skolu. Šis projekts veicina ilgtspējīgas sadarbības sistēmas veidošanu starp pašvaldību, skolu, pedagogiem un vecākiem, lai laikus identificētu bērnus un jauniešus ar risku pārtraukt mācības un sniegtu viņiem personalizētu atbalstu.

Vārkavas novada pašvaldība ir viena no daudzajām, kura ir iesaistījusies šī projekta īstenošanā. Projekts paredzēts skolēniem no 5. līdz 12. klasei, kuriem ir problēmas mācībās, kuri nevēlas kāda iemesla dēļ apmeklēt skolu, tiem, kuriem ir risks priekšlaicīgi pamest skolu. Izglītība ir vērtība, kura veicina cilvēka karjeras izaugsmi, darba iespējas. Savukārt, tie, kuri nepabeidz skolu, ierobežo  savas karjeras iespējas, kā arī atstāj neatrisinātas sociālās un psiholoģiskās problēmas, kas negatīvi ietekmē viņu turpmāko dzīvi. Projekts tiek īstenots Vārkavas vidusskolā no 2017. gada novembra. Pedagogi vada konsultācijas izglītojamajiem mācību priekšmetos, kuros tiem ir grūtības mācībās, vai arī palīdz atrisināt skolēnu sociālās un psiholoģiskās problēmas. Projekts "PuMPuRS" tiks īstenots līdz 2022. gada 31. decembrim.  

 

Pašvaldības pilnvarotā persona projektā "PuMPuRS” Vārkavas novadā Inga Some

 

06.02.2018, 12:26Top dāvana Latvijai - Ainavu dārgumu krātuve
Top dāvana Latvijai - Ainavu dārgumu krātuve

2017. gada nogalē, apkopojot sabiedrības balsojuma rezultātus un Ainavu ekspertu padomes viedokli*, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā tika noteiktas 50 nozīmīgākās Latvijas ainavas, kas iekļautas topošajā elektroniskajā Latvijas ainavu dārgumu krātuvē un par kurām šogad tiek veidota ceļojoša izstāde.

Lasīt vairāk...
06.02.2018, 10:23Zemesgrāmata ieviesusi jaunu bezmaksas pakalpojumu visiem nekustamā īpašuma īpašniekiem

Pēc Latvijas Pašvaldību savienības ierosinājuma, Tiesu aģentūra, kas nodrošina Zemesgrāmatu elektronisko funkcionalitāti, ir izveidojusi jaunu pakalpojumu visiem nekustamo īpašumu īpašniekiem – iespēju klātienē uzrakstot iesniegumu vai elektroniski portālā www.zemesgamata.lv piereģistrēt savu e-pasta adresi, uz kuru iesniegšanas brīdī tiks nosūtīta informācija par katru iesniegtu nostiprinājuma lūgumu uz īpašumā esošu nekustamo īpašumu. Šis elektroniskais pakalpojums ir būtisks krāpniecības novēršanai, gadījumos, kad Zemesgrāmatā tiek iesniegti viltoti nostiprinājuma lūgumi, jo nodrošinās, ka esošais īpašnieks, ja vien būs piereģistrējis sava e-pasta adresi, saņems ziņu par iesniegto nostiprinājuma lūgumu nekavējoties.  Tādejādi ļaujot nekustamā īpašuma īpašniekam nekavējoties informēt Zemesgrāmatu, kā arī iespējami ātri vērsties kompetentajās izmeklēšanas iestādēs, lai novērstu turpmāku prettiesisku darījumu ķēdi.

Lasīt vairāk...
05.02.2018, 14:10Bibliotekāra pakalpojumi Arendolē būs pieejami divas reizes mēnesī
Bibliotekāra pakalpojumi Arendolē būs pieejami divas reizes mēnesī

Saistībā ar zemo apmeklētāju skaitu, no februāra ir mainīts Arendoles bibliotēkas pieņemšanas laiks. Tagad apmeklētāji Arendoles bibliotēku varēs apmeklēt  divas reizes mēnesī - katra mēneša  1. un 3. trešdienā no 10.00 līdz 12.00. Šajā laikā varēs izņemt un nodot grāmatas (klientus apkalpo Rožkalnu bibliotēkas vadītāja Iveta Some)  un uzzināt par novada aktuālitēm (informāciju sniegs Rožkalnu pagasta pārvaldes vadītāja Mairita Stulpiņa). Februārī pieņemšanas būs 7. un 21. datumā.

02.02.2018, 14:43Izmēģinājumprojekta ietvaros tiks nodrošināts atbalsts vismaz 330 personām ar garīga rakstura traucējumiem
Izmēģinājumprojekta ietvaros tiks nodrošināts atbalsts vismaz 330 personām ar garīga rakstura traucējumiem

Labklājības ministrijas īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta ietvaros ir uzsākts izmēģinājumprojekts, kura laikā vismaz 330 personas ar garīga rakstura traucējumiem varēs saņemt atbalsta personas pakalpojumu.

Atbalsta personas pakalpojuma izmēģinājumprojekts tiek īstenots visā Latvijā no 01.12.2017.-30.11.2019. Izmēģinājumprojektu īsteno biedrība “Resursu centrs cilvēkiem ar garīgiem traucējumiem “ZELDA”” Labklājības ministrijas īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta „Sociālo pakalpojumu atbalsta sistēmas pilnveide” ietvaros.

 

Vairāk informācijas pielikumā.

 

02.02.2018, 08:34Sadzīves atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA „Clean R” informē
Sadzīves atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA „Clean R” informē

Informāciju par atkritumu izvešanas grafiku Vārkavas iedzīvotāji var iegūt, sazinoties ar mūsu Klientu centru, sūtot e-pastu kc@cleanr.lv vai zvanot pa tālruni 67111001 (darba dienās plkst. 8.00 - 17.00). Tāpat grafiku var saņemt, vēršoties Vārkavas novada domē pie Lindas Pudules (8. kab.).

 

Ja radies papildu atkritumu apjoms, kas neietilpst konteinerā, uzņēmums aicina to pieteikt Klientu centram savlaicīgi. Nepieteiktus atkritumu maisus, kas novietoti pie konteinera, «Clean R’» darbinieki nesavāc. Izņēmums ir situācijas, ja papildu apjoms radies uzņēmuma vainas dēļ, piemēram, tehnisku iemeslu dēļ ir atlikta izvešanas reize. Šādā gadījumā izvedīsim papildu atkritumu apjomu maisos bez maksas. Jāuzsver, ka «Clean R» pārceļ izvešanu vienīgi ārkārtas jeb force-majeure gadījumos. Tad mūsu Klientu centrs sazinās ar klientu un vienojas par citu izvešanas reizi.

 

 

Lasīt vairāk...
05.02.2018, 10:40Vārkavas pamatskolas ēku pārbūvē par sociālās aprūpes centru
Vārkavas pamatskolas ēku pārbūvē par sociālās aprūpes centru

Vērīgākie Vārkavas novada iedzīvotāji jau ir pamanījuši, ka bijušās Vārkavas pamatskolas telpās no vasaras notiek liela rosība – šeit tiek veikta skolas ēkas pārbūve sociālā aprūpes centra vajadzībām. Vārkavas novada dome ideju par savu novada sociālo aprūpes centru bija lolojusi jau sen, beidzot būvniecības darbi rit pilnā sparā un ir ieplānots, ka ēka ekspluatācijā tiks nodota šī gada augusta beigās.

Tādam apjomīgam darbam, protams, ir vajadzīga laba komanda — projekta izstrādi veica  SIA “JOE” no Jelgavas, būvniecības darbus īsteno SIA “LC Būve” no Jēkabpils, bet būvuzraudzību veic  SIA “Tranzit ASK” no Rīgas.

 

Lasīt vairāk...
05.02.2018, 10:43Par pašvaldības autoceļu remontdarbiem 2017. gada augusta plūdu seku likvidēšanai
Par pašvaldības autoceļu remontdarbiem 2017. gada augusta plūdu seku likvidēšanai

2017. gada augusta plūdu dēļ Vārkavas novada teritorijā tika bojāti vairāki pašvaldības  autoceļi un izskalotas caurtekas. Pateicoties iedzīvotāju zvaniem un operatīvai pašvaldības darbinieku rīcībai, postījumi tika savlaicīgi apzināti un informācija apkopota un nosūtīta Latgales plānošanas reģionam un Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijai. Plūdu seku likvidēšanai Vārkavas novada dome pieprasīja 43 000 EURO.

Valdība 2017. gada 10. oktobra Ministru kabineta sēdē piešķīra  2 919 399 EUR  no valsts budžeta programmas „Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem” 22 Latgales pašvaldībām (tajā skaitā arī Vārkavas novadam), lai tās segtu izdevumus, kas saistīti ar augusta lietavās un plūdos radīto zaudējumu novēršanu.

 

Lasīt vairāk...
05.02.2018, 10:55Ar veselību saistītās aktivitātes Vārkavas novadā turpināsies
Ar veselību saistītās aktivitātes Vārkavas novadā turpināsies

Ir noslēgušās 2017. gada aktivitātes projektā “Veselības veicināšanas un profilakses pasākumi vietējai sabiedrībai”, kopumā aktivitātēs iesaistījies 231 dalībnieks. 2017. gadā bija iespēja iesaistīties vingrošanas aktivitātēs, kā arī apmeklēt lekcijas par dažādām tēmām – garīgo veselību, veselīgu uzturu, sirds veselību, kā arī bija iespēja iepazīties ar jogu un vingrojumiem, kas palīdz stresa situācijās, kā arī piedalīties deju un kustības terapijas iepazīšanās nodarbībā. Pasākumi tika rīkoti dažādām vecumgrupām – gan bērniem un jauniešiem, gan strādājošajiem, kā arī pensionāriem, topošajām māmiņām, ikviens interesents varēja atrast sev saistošu tēmu. Jau drīz uzsāksim arī 2018. gada veselības veicināšanas un profilakses aktivitātes šī projekta ietvaros.

Projekts tiks realizēts ESF  Darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa „Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2 pasākuma „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Vairāk informācijas par ES struktūrfondiem varat iegūt http://www.esfondi.lv.

 

 

 

15.01.2018, 11:28Laužot robežas starp politiķiem un jauniešiem